معاون وزیر راه:

تحریم ها و ویروس كرونا وضعیت صنعت هوانوردی را سخت كرده است

تحریم ها و ویروس كرونا وضعیت صنعت هوانوردی را سخت كرده است

به گزارش آوا مسكن رئیس سازمان هواپیمایی كشوری اظهار داشت: در شرایطی هستیم كه هم تحریم ها و هم ویروس كرونا وضعیت صنعت هوانوردی را سخت كرده است.به گزارش آوا مسکن به نقل از سازمان هواپیمایی کشور، بامداد امروز جلسه مدیران عامل شرکت های هواپیمایی در سازمان هواپیمایی کشوری انجام شد.
در این جلسه که به همت انجمن شرکت های هواپیمایی و با حضور تورج دهقانی زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و علی عابدزاده رئیس سابق این سازمان برگزار شد، معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی اظهار داشت: سازمان در شرایطی که هم تحریم ها و هم ویروس کرونا وضعیت صنعت را سخت کرده است برای سرپا نگه داشتن صنعت حمل و نقل هوایی بعنوان مهمترین ابزار غیرقابل انکار چرخه اقتصادی کشور به هیچ وجه مضایقه نمی کند اما صراحتاً عرض می کنم صرف حمایت دستگاه نظارتی برای برون رفت از مشکلات حاد کفایت نمی کند، رعایت جدی قوانین و مقررات و مدیریت بایسته از مجموعه های تحت نظر هر کدام از مدیران راه را برای موفقیت های آتی تسهیل خواهدنمود.
زنگنه در ادامه با اعلان اینکه راه برای رسیدن به وضعیت مطلوب طولانی است و جز اراده جمعی همه بخش های صنعت امکان پذیر نخواهد بود، اظهار داشت: می بایست این مساله را باور نماییم که یکی از راهکارهای درست نگاه به توان داخل است و تجربه نشان داده که هر قسمتی از صنعت که با این باور کار کرده است حرکت به همت خود اتکایی و خروجی بهتری داشته نگاهمان به توان داخل باشد.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری همین طور توجه به شرکت های دانش بنیان و تقویت متخصصان داخل را تعیین کننده دانست و اظهار داشت: در دوره قبل نیز اقدامات شایسته ای در این خصوص صورت گرفته که لازم است تداوم یابد.
در این جلسه مدیران عامل شرکت های هواپیمایی نیز ضمن تقدیر از عابدزاده رئیس پیشین سازمان هواپیمایی کشوری به جهت همکاریهای مؤثر ایشان در طول مدیریتش قدردانی و انتخاب کاپیتان زنگنه را به ریاست سازمان هواپیمایی کشوری تبریک و ابراز امیدواری کردند تا بتوانند با گام های استوار تحت هدایت های ایشان چشم اندازی روشن را برای صنعت هوایی رقم بزنند.
دیدار فرمانده نیروی هوایی ارتش با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری
ظهر امروز امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش با کاپیتان زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری دیدار نمود.
در این دیدار فرمانده نیروی هوایی ارتش ضمن ابراز خرسندی از انتخاب شایسته امیر زنگنه بعنوان معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، تجربه و مهارت و دلسوزی ایشان را همچون محورهای مهم حضور در این جایگاه دانست.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری نیز با اذعان بر اینکه موفقیت های نیروی هوایی ارتش در همه زمینه ها مرهون راهبری ها و فرماندهی آن نیرو بوده، بر همکاریهای تنگاتنگ با نیرو هوایی تاکید نمود.


منبع:

1399/05/27
10:32:42
5.0 / 5
1915
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است