اتاق ایران و راه آهن كارگروه رفع مشكلات حمل و نقل ریلی ایجاد كردند

اتاق ایران و راه آهن كارگروه رفع مشكلات حمل و نقل ریلی ایجاد كردند

به گزارش آوا مسكن اعضای كمیسیون حمل و نقل و لجستیك اتاق ایران در دیدار با مدیرعامل و معاونان راه آهن در خواست ایجاد كارگروه ویژه رسیدگی به فعالان بخش خصوصی حمل و نقل ریلی را مطرح نمودند.به گزارش آوا مسكن به نقل از اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی ایران، حمید عزت آبادی پور رئیس كمیسیون حمل و نقل و لجستیك اتاق ایران به همراه اعضا كارگروه ریلی این كمیسیون، روز گذشته با مدیرعامل و معاونان راه آهن جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو كردند.
در این دیدار مقرر شد برای تقویت روابط دو جانبه، كارگروه ویژه ای شكل بگیرد تا درخواست های فعالان بخش خصوصی در جلسات منظم این كارگروه مشترك، مطرح و پیگیری شود.
سعید رسولی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شركت راه آهن هم در این دیدار بعد از شنیدن مهم ترین دغدغه ها و نقطه نظرات فعالان بخش خصوصی در حوزه لجستیك، اظهار داشت: راه آهن جمهوری اسلامی ایران تمام امكانات خویش را جهت عرضه خدمات مطلوب به اعضای اتاق ایران و فعالان اقتصادی بسیج خواهد نمود.
وی پیشنهاد داد: برای تقویت روابط دو جانبه، كارگروه ویژه ای شكل بگیرد تا درخواست های فعالان بخش خصوصی در جلسات منظم این كارگروه مشترك، مطرح و پیگیری شود.
در این نشست همینطور مقرر شد بعد از تشكیل كارگروه مشترك، اهداف همكاریهای دو جانبه تعریف، تبیین و اجرایی شود.

1398/11/20
14:07:01
5.0 / 5
4035
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است