رییس اداره تعاون اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی كردستان:

تورهای یك روزه با هدف آشنایی دانشجویان با كار و تولید

تورهای یك روزه با هدف آشنایی دانشجویان با كار و تولید

به گزارش آوا مسكن ایسنا/كردستان رئیس اداره تعاون اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی كردستان، اظهار داشت: تورهای یك روزه ترویجی آموزشی با همكاری دانشگاه رازی كرمانشاه و جهاد دانشگاهی و اداره كل تعاون، كار و رفاه استان كردستان برای دانشجویان اجرا شد.


ابوبكر یاره در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: در جریان تورهای آموزشی _ دانشجویی كه به منظور الگوبرداری و آشنایی دانشجویان استان كردستان با شركت های تعاونی برگزار می شود، چندین بازدید از شركت های تعاونی دانشجویی دانشكده كشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی كرمانشاه و همین طور چندین تعاونی در حوزه صنایع دستی و قالی بافی و پارك علم و فناوری استان كرمانشاه به عمل آمده است.
وی با اشاره به اهداف برگزاری این تورها اضافه كرد: آشنایی دانشجویان با كسب و كارهای دانشجویی و الگوبرداری از نمونه های عینی و اجرایی كردن آنها در شهر سنندج هدف اصلی برگزاری این تورهای ترویجی است.
رییس اداره تعاون اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی كردستان، درباب عملكرد شركت های تعاونی استان كرمانشاه اشاره كرد: شركت تعاونی دانشجویی، در دانشكدە منابع طبیعی و كشاورزی دانشگاە رازی كرمانشاە در كنار تولید قارچ و زعفران، در حوزه پرورش بوقلمون و گل و گیاه نیز فعالیت می كردند.
به گفته وی، بیشتر از ۲۰۰ نفر از دانشجویان دانشكدە كشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی، در زمینەهای تولید قارچ، زعفران و پرورش گل و گیاە و بوقلمون مشغول به فعالیت بودند؛ همین طور حدود 65 نفر در تعاونی صنایع دستی و قالی بافی این استان مشغول به كار هستند.
منبع:

1398/09/19
21:58:39
5.0 / 5
4173
تگهای خبر: آموزشی , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است