آخرین وضعیت اقتصاد آمریكا

آخرین وضعیت اقتصاد آمریكا

آوا مسكن: میزان درآمد های مالیاتی دولت آمریكا حالا از 3.5 تریلیون دلار عبور كرده است.


به گزارش آوا مسكن به نقل از سایت رسمی اعلام بدهی آمریكا، میزان درآمد های مالیاتی دولت این كشور تا اختتام ماه سپتامبر به سه تریلیون و ۵۱۶ میلیارد و ۴۵۱ میلیون ۹۰۰ هزار دلار رسیده است. میزان درآمد مالیاتی هر شهروند آمریكایی تا اختتام ماه سپتامبر بطور متوسط ۱۰ هزار و ۶۶۶ دلار و میزان درآمد هر مالیات دهنده آمریكایی بطور متوسط ۲۸ هزار و ۵۵۱ دلار بوده است.
از جانب دیگر میزان مالیات بر درآمد دولت آمریكا تا اختتام ماه سپتامبر به یك تریلیون و ۷۵۵ میلیارد و ۶۳۴ میلیون دلار رسیده است. این میزان درآمد برای مالیات ها بر درآمد شركت های آمریكایی ۲۲۴ میلیارد و ۷۹۷ مییلیون دلا بوده است.
تا اختتام ماه سپتامبر، نسبت درآمد به تولید ناخاص داخلی این كشور به ۱۶.۳۵ درصد رسیده است. بین بازه زمانی ۱۹۰۰ تا ۲۰۱۹ بیشترین نسبت درآمد به تولید ناخالص داخلی آمریكا مربوط به سال ۲۰۰۰ با ۱۹.۵ درصد و بیشترین نسبت مخارجبه تولید ناخالص داخلی مربوط به سال ۲۰۰۰ با ۱۷.۴۵ درصد تولید ناخالص داخلی بوده است.
حجم تولید ناخالص داخلی آمركیا در بازه دوازده ماهه منتهی به سپتامبر به ۲۱ تریلیون و ۵۰۹ میلیارد و ۶۷۴ میلیون دلار رسیده است كه بدین ترتیب، امریكا جایگاه خودرا بعنوان بزرگ ترین اقتصاد جهان حفظ نموده است.
جمعیت امریكا هم اكنون ۳۲۹ میلیون ۷۳۶ هزار و ۶۵۸ نفر است كه از این تعداد، ۱۵۸ میلیون و ۵۳ هزار و ۴۰۳ نفر در بازار كار مشاركت داشته اند. از بین جمعیت شاغل آمریكایی، ۱۲۵ میلیون و ۷۵۷ هزار و ۶۶۰ نفر در بخش خصوصی مشغول به كار بوده اند و ۸ میلیون ۸۹۲ هزار و ۴۶۵ نفر نیز خود اشتغال بوده اند.
از بین كل شاغلین آمریكایی، ۱۳۰ میلیون و ۹۵۴ هزار و ۸۳۸ نفر به صورت تمام وقت و ۲۶ میلیون و ۹۷۷ هزار و ۷۴۷ نفر به صورت پاره وقت مشغول به كار بوده اند. هم چنین ۵۳ میلیون و ۷۹۱ هزار و ۷۲ نفر بازنشسته تا اختتام این ماه در امریكا بوده اند.
منبع:

1398/07/08
13:52:02
5.0 / 5
4545
تگهای خبر: تولید , سایت , شركت , مالیات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است