مقام مسئول در شبكه بانكی:

وام ساخت مسكن 450 میلیون تومان شد

وام ساخت مسكن 450 میلیون تومان شد

به گزارش آوا مسکن عضو هیئت عامل بانک تخصصی بخش مسکن اظهار داشت: تسهیلات ساخت در تهران و کلانشهرها تا ۴۵۰ میلیون تومان و در بافت فرسوده به ۳۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرد.به گزارش آوا مسکن به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن علمداری اظهار داشت: بانک عامل بخش مسکن امسال برای کمک به رونق تولید مسکن برای انبوه سازانی که جزو مشتریان بانک هستند و رسوب حساب بانک برای آنها حداقل ۱۰ درصد است، تسهیلات را افزایش داده است.
علمداری افزود: بانک تخصصی بخش مسکن به مشتری های فعال بانک که انبوه ساز هستند به شرط انجام ساخت وساز با استفاده از فناوری های نو در شهر تهران، تمامی کلانشهرها، شهرهای بندرعباس، بوشهر، کیش و قشم تا ۴۵۰ میلیون تومان تسهیلات ساخت، پرداخت می کند. این رقم برای مراکز استان ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۴۰۰ میلیون تومان و سایر شهرها هم ۳۰۰ میلیون تومان است که سود تسهیلات هم ۱۸ درصد خواهد بود.
وی رقم تسهیلات ساخت و نوسازی را در بافت فرسوده برای سازندگانی که فناوری های نو را رعایت نمایند در تهران و کلانشهرها ۳۰۰ میلیون تومان عنوان نمود و اضافه کرد: برای مراکز استان ها و سایر شهرها، تسهیلاتی که پرداخت می شود به ۲۵۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.


منبع:

1400/01/30
14:34:44
5.0 / 5
542
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است