سفر به آینده با هایپرلوپ بعلاوه فیلم

سفر به آینده با هایپرلوپ بعلاوه فیلم

آوا مسکن سفر به آینده با هایپرلوپ+ فیلم


به گزارش آوا مسکن به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، ایده حرکت با سرعت زیاد در یک لوله خلا در یک غلاف شناور با سرعت بیشتر از ۶۷۰ مایل در ساعت امکان دارد شبیه داستان های علمی تخیلی به نظر برسد، اما باید گفت این امر بزودی می تواند به حقیقت تبدیل گردد. ویرجین هایپرلوپ در حال توسعه فناوری آینده نگرانه است که ادعا می کند می تواند نحوه سفر یا جابه جایی انسانها را تغییر دهد. در انتهای سال گذشته میلادی، این شرکت نخستین جابجایی مسافر با "هایپرلوپ" را انجام داد و برای اولین بار سیستم حمل و نقل معلق سریع السیر پروژه "ویرجین هایپرلوپ" با حضور ۲ فرد با موفقیت آزمایش شد."جاش گیگل"(Josh Giegel)، مدیر ارشد ویرجین هایپرلوپ و "سارا لوچیان" (Sara Luchian)، مدیر تجربه مسافران هایپرلوپ بودند و برای انجام این کار آنها در بخش انجام آزمایشات این شرکت به نام "DevLoop" در لاس وگاس، نوادا حضور بهم رساندند و آزمایش ویرجین هایپرلوپ با سرعت ۱۰۷ مایل در ساعت(۱۷۲ کیلومتر در ساعت) با موفقیت انجام شد.
حالا این غول فناوری یک فیلم از هر مرحله تجربه مسافران در سیستم هایپرلوپ خود به اشتراک گذاشته است و این فیلم از رسیدن مسافران به محل ورودی تا آغاز حرکت هاییرلوپ را شامل می شود.


"سلطان بن سلیم" (Sultan Bin Sulayem)، رئیس ویرجین هایپرلوپ و رئیس گروه و مدیر عامل شرکت ترابری دریایی اماراتی دی پی ورلد اظهار داشت: بعد از موفقیتی که سه ماه پیش به دست آوردیم و طی آن برای نخستین بار ۲ فرد سوار آن شدند، نشان دادن تجربه مسافران هنگام استفاده از ویرجین هایپرلوپ یک نگاه اجمالی به آینده است. ما در این ویدئو پیشرفت فناوری خویش را نشان داده ایم. ما در حال نزدیک شدن به تجاری سازی نخستین وسیله حمل و نقل پیشرفته در مقیاس گسترده طی یک قرن گذشته هستیم. باآنکه این ایده امکان دارد کاملا آینده نگرانه به نظر برسد، اما طولی نمی کشد که ما بتوانیم از آن استفاده نماییم. هدف ویرجین هایپرلوپ این است که تا سال ۲۰۳۰ به بهره برداری تجاری برسد.


این شرکت پیش تر گفته بود که در تلاش است که تا سال ۲۰۲۵ گواهینامه ایمنی و تا سال ۲۰۳۰ گواهینامه انجام عملیات تجاری را بگیرد.
در ویدئوی مفهومی جدید بیننده می تواند کاملا تجربه استفاده از هایپرلوپ را درک کند.
"سارا لوچیان" (Sara Luchian)، مدیر تجربه مسافران هایپرلوپ اظهار داشت: طراحی یک روش جدید حمل و نقل هم یک فرصت است و هم یک مسئولیت.


سیستم هایپرلوپ دارای غلاف های سنگین است که می تواند تا ۲۸ مسافر را با سرعت بالا از راه لوله های خلا حمل کند.
ویرجین هایپرلوپ برای طراحی غلاف های خود که مجهز به نور دینامیکی و صندلی های پیشرفته است و برای افرادیکه تنگناهراسی دارند، مناسب می باشد و از این امر جلوگیری می کند.
تمام روشنایی در غلاف همچون نمایشگرهای اطلاعات ساده قابل تنظیم بوده و برپایه فعالیت مسافر و مسافت سفر مسافران تنظیم می شود. در همین حال گروه طراحی "Man Made Music" به توسعه یک سیستم صوتی برای غلاف ها کمک کرده است. "نشانه های صوتی سیستم هویت ویرجین هایپرلوپ بعنوان یک راهنما برای مسافران در طول سفر آنها عمل می کند. باآنکه امکان دارد افراد نگران باشند که سفر با ویرجین هایپرلوپ امکان دارد بسیار گران تمام شود، اما این شرکت اطمینان داده که این گونه نخواهد بود. یک مطالعه اخیر نشان داده است که هزینه سفر با هایپرلوپ مشابه هزینه سفر با خودرو نخواهد بود. بعنوان مثال این مطالعه نشان داده است که هایپرلوپ می تواند مسافران را از مسیر شیکاگو و کلمبوس در کمتر از ۴۵ دقیقه با هزینه تخمینی بلیط ۶۰ دلار برساند و این در شرایطی است که بلیط هواپیما برای این مسیر حدود ۱۰۰ دلار است.


مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4


منبع:

1399/11/09
12:13:35
0.0 / 5
767
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است