ایجاد فرصتهای شغلی با گسترش سرمایه گذاری

ایجاد فرصتهای شغلی با گسترش سرمایه گذاری

یك كارشناس حوزه كار حفظ امنیت شغلی كارگران را مستلزم دوام و بقای واحدهای تولیدی دانست و بر گسترش سرمایه گذاری برای ایجاد فرصتهای شغلی بیشتر تاكید نمود.


علی اکبر لبافی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: در شرایط اقتصادی حاضر باید به سمت تقویت و بهبود فضای کسب و کار حرکت نماییم و ضمن حفظ اشتغال موجود، پایداری بنگاهها را مدنظر قرار بدهیم.
وی اظهار داشت: با بهبود فضای کسب و کار و پشتیبانی از تولید، کارخانه هایی که با پایین ترین میزان ظرفیت فعالیت می نمایند، به رونق می رسند و قدرت خرید کالاهای داخلی با افزایش کیفیت تولید به وجود می آید.
به قول این کارشناس حوزه کار اعمال معافیتهای مالیاتی و تخفیف های بیمه ای در پشتیبانی از بنگاهها موثر است چون که باعث کاهش هزینه های تولید می شود و از این طریق حفظ و ماندگاری کارگران در واحدهای تولیدی محقق می شود.
لبافی در عین حال استفاده از ظرفیت خاموش شهرکهای صنعتی را مورد تاکید قرار داد و اضافه کرد: لازمه رشد و تحول اقتصادی، استفاده از تمام ظرفیتهایی است که به ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری منجر شود. ازاین رو باید از توان و ظرفیت شهرکهای صنعتی به شکل مطلوبتری استفاده نماییم.
وی تقویت و گسترش سرمایه گذاری داخلی و خارجی را در ایجاد فرصتهای شغلی موثر خواند و اظهار داشت: برای تقویت هر چه بیشتر سرمایه گذاری باید موانع کسب و کار با همکاری و همراهی دستگاههای اجرایی برطرف شود.
به قول این کارشناس حوزه کار، فراهم کردن فرصتهای سرمایه گذاری باعث گشایش روزنه های اقتصادی شده و تقویت بازار کار و رونق تولید داخلی را به دنبال دارد.
منبع:

1399/06/25
13:13:55
5.0 / 5
1688
تگهای خبر: تقویت , تولید , خرید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است