نوبخت خبر داد

اتمام بیمارستان اكباتان و مركز جامع سرطان همدان تا آخر بهار ۱۴۰۰

اتمام بیمارستان اكباتان و مركز جامع سرطان همدان تا آخر بهار ۱۴۰۰

به گزارش آوا مسكن همدان معاون رئیس جمهور اظهار داشت: دو بیمارستان اكباتان و مركز جامع سرطان همدان كه از جانب خانواده فرشچیان در دست راه اندازی است هم تا آخر بهار 1400 به پایان خواهند رسید.


محمدباقر نوبخت ظهر پنجشنبه ۱۳ شهریورماه در شورای برنامه ریزی و اقتصاد مقاومتی استان همدان، مطرح کرد: تقدیر در ۴۰ سال قبل بگونه ای بوده که این استان را همواره درک کرده و انس و الفت ویژه ای با این استان داشتم، چه در دوره جنگ تحمیلی که در همدان و باختران حضور داشتم و چه اولین سفرم در کسوت نمایندگی مردم تهران در سال ۱۳۶۷ و همکاریم با نماینده همدان در مجالس بعدی و ایجاد مجمع فرهنگیان در قوه مقننه.
وی به نشست مشترکش با نمایندگان استان و استاندار همدان در سازمان برنامه و بودجه کشور اشاره نمود و اضافه کرد: به گقته مقام معظم رهبری باید برنامه ای یکساله برای تکمیل کارهایمان داشته باشیم ازاین رو در این استان و دیگر استانها، طبق اولویت بهره برداری پروژه های عمرانی طی یکسال آینده را برنامه ریزی کردیم که ۱۶ پروژه عمرانی در استان همدان در این زمره هستند که افزون بر ۶۰۰ میلیارد تومان برای آنها سرمایه گذاری شده است.
معاون رئیس جمهور با تاکید بر اینکه امکان اتمام این پروژه ها تا آخر سال جاری میسر است، افزود: دو بیمارستان اکباتان و مرکز جامع سرطان که از جانب خانواده فرشچیان در دست راه اندازی است هم تا آخر بهار ۱۴۰۰ به پایان خواهند رسید.
نوبخت با اشاره به نامگذاری سالجاری بعنوان «جهش تولید» تصریح کرد: به دشمن این پیام را داریم که هرچه عرصه را بر ما تنگ تر می کند، ما در اوج تحریم ها هم کشور را اداره می نماییم و چرخ توسعه کشور از حرکت نایستاده است. آن تحریم ها برای دیگر کشورها کارساز بوده اما برای کشوری که هشت سال جنگ تحمیلی را پشت سر گذاشته، نه! این دژخیمان اجازه فروش نفت در مقابل غذا را هم به ما نمی دهند اما نه تنها ما به فعالیت خود ادامه می دهیم بلکه حتی تولید کشور را هم با جهش روبرو خواهیم کرد.
رئیس سازمان برنامه وبودجه از ۳۷ طرح تولیدی با منابع بیشتر از ۱۰۷۱ میلیارد تومان در جهت جهش تولید در استان همدان یاد کرد و اظهار داشت: این پروژه ها بیشتر از ۱۹ هزار فرصت شغلی را هم در همدان ایجاد خواهد نمود. علاوه بر این ساخت مسکن محرومین را بعنوان «هدیه نظام» در دستور کار قرار داده و کلید آنرا به مردم تحویل داده و می دهیم و این مسیر را سال جاری هم ادامه خواهیم داد.
به گزارش آوا مسکن به نقل از ایسنا، در این مراسم دو تفاهم نامه پروژه های جهش تولید و تفاهم نامه ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکن محرومین به امضای رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و استاندار همدان رسید.
رونمایی از دو کتاب بررسی وضعیت نیروی انسانی و تحلیل عملکرد دستگاه های اجرایی استان همدان در اصلاح ساختار اداری توسعه استان سازمان مدیریت و برنامه ریزی همدان هم در انتها این مراسم انجام شد.
منبع:

1399/06/13
22:40:10
5.0 / 5
1880
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است