آگهی استاندار سمنان به برخی بنگاه داری ها در واگذاری زمین در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار

آگهی استاندار سمنان به برخی بنگاه داری ها در واگذاری زمین در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار

به گزارش آوا مسكن ایسنا/سمنان استاندار سمنان با انتقاد از برخی، بنگاه داری ها در واگذاری زمین به سرمایه گذاران متقاضی سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار اظهار داشت: با رویه های غیرقانونی در واگذاری اراضی در مناطق ویژه اقتصادی برخورد می شود.


علیرضا آشناگر در نشست بررسی نحوه واگذاری و قیمت گذاری زمین جهت راه اندازی یك واحد تولیدی (كارخانه ارج) در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در سالن غدیر استانداری اظهار نمود: قیمت گذاری زمین در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار برای واگذاری به بخش خصوصی و فعالان اقتصادی بر طبق رویكردهای مشخص و قانونی باشد
وی افزود: ساز و كارها برای واگذاری زمین در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار برای سرمایه گذاران در قالب های قانونی و طرح های تدوین شده یكسان باشد.
وی اشاره كرد: برخی افراد در واگذاری زمین در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار بجای پشتیبانی از فعالان اقتصادی، بنگاه داری می كنند كه این رویه ها به هیچ عنوان به نفع اقتصاد استان نیست و در قالب قانونی هرگونه رویه های غیرقانونی پیگیری می شود.
استاندار سمنان اشاره كرد: در نقاط مختلف استان در سمنان، شاهرود، دامغان، میامی، سرخه و آرادان زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان سمنان به معنای واقعی برقرار است.
آشناگر افزود: برای گره گشایی از دغدغه نحوه قیمت گذاری واگذاری زمین در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار، كارشناسان این منطقه و بخش خصوصی نشست هایی تا یك هفته آینده داشته باشند.
استاندار سمنان افزود: درصورت برطرف نشدن مشكلات، كارشناسان بی طرف در سطح ملی و یا استان در قالب قانون برای قیمت گذاری زمین برای واگذاری به بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار اقدام خواهدنمود.
آشناگر اشاره كرد: باید به این نكته توجه داشت كه منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در انحصار گروه و یا دستگاه خاصی نیست و با تمام وجود باید همكاریهای لازم برای جذب سرمایه گذار در این بخش صورت گیرد.
منبع:

1398/12/10
16:55:04
5.0 / 5
3689
تگهای خبر: تولید , دستگاه , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است