به منظور آماده سازی قطارها؛

ستاد هماهنگی سفرهای ریلی نوروزی شروع به كار كرد

ستاد هماهنگی سفرهای ریلی نوروزی شروع به كار كرد

به گزارش آوا مسكن به منظور برنامه ریزی و آماده سازی قطارها برای خدمات دهی در سفرهای نوروزی، ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی شروع به كار كرد.به گزارش آوا مسكن به نقل از شركت حمل نقل ریلی رجا، محمد رجبی مدیرعامل شركت حمل و نقل ریلی رجا در اولین نشست ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی سال ۹۹، اظهار داشت: افراد و واحدهای شركت تا آغاز سفرهای نوروزی برای حضور در یك مانور بزرگ ملی به منظور خدمت رسانی به هموطنان برای ایجاد یك سفر ایمن و راحت تلاش كنند.
وی اضافه كرد: استفاده از تجارب گذشته برای بهبود و ارتقای سطح خدمات دهی یكی از مهمترین نكاتی است كه باید مورد توجه باشد.
مدیرعامل رجا برگزاری جلسات بازآموزی برای تمام مأموران قطارها از رئیس قطار گرفته تا مأموران خدماتی را مورد تاكید قرار داد و تصریح كرد: رسیدگی به وضعیت معیشتی كلیه كاركنان و مأموران قطارها كه از سال قبل شروع شده به شكل جدی پیگیری شود.
رجبی با اشاره به ظرفیت های بخش سخت افزاری وحوزه های تعمیراتی، اظهار داشت: با عنایت به قراردادهای منعقد شده برای ساخت و بازسازی ناوگان همچون در شركت واگن پارس و ظرفیت های شركت نوین صنعت رجا، باید ناوگان شركت برای جابه جایی ها در سفرهای نوروزی در آمادگی كامل باشد.
مدیرعامل رجا بحث تأمین قطعات مورد نیاز برای بازسازی ها و تعمیرات را مهم ارزیابی كرد و اضافه كرد: تمامی تدابیر لازم برای پر بودن انبارهای شركت در این خصوص باید اندیشیده شود.
وی به زیباسازی نمای بیرونی و درونی قطارها اشاره و تاكید كرد: تمهیدات لازم برای برطرف شدن مشكلات مربوط به سیستم های صوتی و تصویری قطارها جهت كاركرد مطلوب در نظر گرفته و به شكل ویژه پیگیری شود.

1398/10/05
15:22:49
5.0 / 5
4149
تگهای خبر: حمل و نقل , خدمات , ساخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است