با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی؛

تست سرد متروی شهر جدید هشتگرد با موفقیت انجام شد

تست سرد متروی شهر جدید هشتگرد با موفقیت انجام شد

به گزارش آوا مسكن فرایند تست سرد متروی گلشهر-هشتگرد با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل شركت متروی تهران و مسؤلان شركت بهره برداری متروی تهران با موفقیت انجام شد.به گزارش آوا مسكن به نقل از شركت عمران شهرهای جدید، فرایند تست سرد قطار برقی گلشهر-هشتگرد، پنجشنبه، هجدهم مهرماه با حضور حبیب اله طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهرسازی، امام، مدیرعامل شركت متروی تهران و نوبخت، مدیرعامل شركت بهره بردار متروی تهران شروع شد.
حبیب اله طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید، اظهار داشت: فرآیند تست سرد قطار گلشهر-هشتگرد شروع شده است و پس از تست سرد وارد تست گرم، بهره برداری اولیه و نهایی خواهیم شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح كرد: این تست با حضور شركت بهره برداری متروی تهران انجام و قطار تست سرد این شركت وارد ایستگاه هشتگرد شد و كارشناسان تست خط و ایستگاه را از جهات مختلف انجام دادند.
گفتنی است، با راه اندازی این خط مترو، به طول ۲۶كیلومتر ودارا بودن بزرگترین ایستگاه حومه ای مترو در افق طرح روزانه بیشتر از ۲۵۰هزار نفر می توانند از خدمات آن استفاده كنند؛ ضمن آن كه بهره برداری از این خط به كاهش ترافیك بزرگراه كرج-قزوین هم می انجامد.

1398/07/21
14:29:40
5.0 / 5
4024
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است