پیشبینی تعداد كاربران شبكه های اجتماعی در سال 2023 میلادی

پیشبینی تعداد كاربران شبكه های اجتماعی در سال 2023 میلادی

به گزارش آوا مسكن كارشناسان و تحلیل گران فعال در موسسه تحقیقاتی استاتیستا اخیرا تعداد كاربران شبكه های اجتماعی را در بعضی از كشورها تا سال ۲۰۲۳ میلادی پیشبینی كرده اند.


به گزارش آوا مسكن به نقل از ایسنا، اخیرا كارشناسان و تحلیل گران فعال در موسسه تحقیقاتی استاتیستا برآورد و اعلام نموده اند كه تعداد كاربران شبكه های اجتماعی در بعضی از كشورهای منتخب جهان در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۳ میلادی شاهد یك روند رو به رشد و افزایش نسبی بوده است كه این میزان در بعضی از كشورها نظیر چین، هند و ایالات متحده آمریكا قابل ملاحظه تر بوده است.
اطلاعات زیر به مقایسه و پیشبینی تعداد كاربران شبكه های اجتماعی در بعضی از كشورهای منتخب در جهان در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۳ میلادی می پردازد:
چین در سال ۲۰۱۸ میلادی، ۶۷۳.۵ میلیون كاربر در شبكه های اجتماعی مختلف داشته در حالیكه كارشناسان و تحلیل گران فعال در موسسه تحقیقاتی و آماری استاتیستا، پیشبینی كرده اند كه این رقم در سال ۲۰۲۳ میلادی به عدد ۸۰۰ میلیون كاربر خواهد رسید.
تعداد كاربران شبكه های اجتماعی در هند پارسال میلادی ۳۲۶.۱ میلیون كاربر بوده كه برآورد می شود تا سال ۲۰۲۳ میلادی به ۴۴۷.۹ میلیون كاربر می رسد.
ایالات متحده آمریكا در این میان، میزبان ۲۴۳.۶ میلیون كاربر در سال ۲۰۱۸ بوده كه به نظر می آید تا سال ۲۰۲۳ میلادی این رقم با رشد و افزایش اندكی به ۲۵۷.۴ میلیون كاربر خواهد رسید.
در برزیل هم تعداد كاربران شبكه های اجتماعی با تجربه روند افزایشی اندكی، از ۹۵.۲ میلیون به ۱۱۴.۵ میلیون كاربر می رسد.
با نگاه مختصری به آمار انتشار یافته در وب سایت statista، می توان دریافت كه میزان رشد و افزایش تعداد كاربران شبكه های اجتماعی در بعضی از كشورهای پرجمعیت نظیر چین، هند و ایالات متحده آمریكا بسیار بیشتر گزارش و پیشبینی شده است این در حالیست كه در بعضی دیگر از این كشورها نظیر انگلستان، آلمان، فرانسه و كره جنوبی روند صعودی و رو به رشد چندان و قابل توجهی را در بین سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۳ میلادی تجربه نخواهند كرد.1398/06/15
11:50:13
5.0 / 5
4220
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است