ارزانی مسكن شر درست می كند

ارزانی مسكن شر درست می كند

آوا مسكن: خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - طنز روز


رضا ساكی

وزیر راه و شهرسازی: افزایش حباب گونه قیمت مسكن تقریباً متوقف شده و قیمت ها روند نزولی گرفته است.
پس از شنیدن این خبر به میان مردم رفتیم تا نظرشان را درباره روند نزولی قیمت مسكن بپرسیم.
آقایی كه دو عدد مسكن زیر بغل زده بود و یكی هم در دست داشت اظهار داشت: من برای خرید مسكن از كیسه پارچه ای استفاده می كنم تا پلاستیك مصرف نشود.
خانمی كه خوشحال بود اظهار داشت: امروز بهترین شنبه زندگی ام بود. یك خانه برای دخترم در جردن، یكی برای پسرم در تجریش و یكی برای خودم در اكباتان خریدم و فیلم خریدم را به همراه فاكتور برای شبكه بی پرنسیپ من وتو فرستادم اما می دانم كه پخش نمی كند.
آقایی كه روی صندلی پارك نشسته بود اظهار داشت: من همیشه به زنم می گفتم گرانی روزی تمام می شود اما او قبول نمی كرد. از دولت ممنونم كه روند را نزولی كرد.
خانمی كه پلاكارد در دست گرفته بود اظهار داشت: باید به زیست شبانه نه بگوییم. اگر خانه ارزان بشود مردم بی دغدغه می شوند و شب ها راه می افتند توی كوچه و خیابان. ارزان شدن خانه كار غرب است.
آقایی كه مقابل زیست شبانه شعار می داد اظهار داشت: غرب اول زیست را وارد درس بچه های ما كرد و حالا زیست شبانه را ترویج می كند. من هم با گرانی موافقم. ارزانی در شرایط كنونی به صلاح نیست.
خانمی كه یك بنر در دست گرفته بود اظهار داشت: ارزانی بشود مردم از فكر و خیال بیرون می آیند و تقاضاهای مشكوك می كنند. دولت باید گرانی را حفظ كند.
آقایی كه یك بلندگو در دست داشت از همان پشت بلندگو اظهار داشت: ارزانی انسان را از تلاش بازمی دارد و انسان در ارزانی به دنبال تفریحات خواهد بود و این خوب نخواهد بود.
بعد هم شعار داد: گرانی های مسكن تمدید باید گردد!
باقی بقای تان
منبع:

1398/06/09
19:08:25
5.0 / 5
4477
تگهای خبر: خرید , راه و شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است