مدیركل بنیاد مسكن استان تهران خبر داد؛

افتتاح یا كلنگ زنی ۲۸ طرح مسكنی و عمران روستایی در هفته دولت

افتتاح یا كلنگ زنی ۲۸ طرح مسكنی و عمران روستایی در هفته دولت

به گزارش آوا مسكن مدیركل بنیاد مسكن استان تهران اظهار داشت: در هفته دولت، 28 طرح عمرانی با محوریت ساخت مسكن و همین طور توسعه و عمران روستایی كلنگ زنی شده یا به بهره برداری می رسد.به گزارش آوا مسكن به نقل از بنیاد مسكن استان تهران، غلامرضا صالحی اظهار داشت: در هفته دولت، ۲۸ طرح عمرانی با محوریت ساخت مسكن و همین طور توسعه و عمران روستایی كلنگ زنی شده یا به بهره برداری می رسد. این طرح ها در ۱۱ شهرستان استان تهران به اجرا رسیده و برای اجرای طرح های توسعه و عمران روستایی، بیشتر از ۱۲۵ میلیارد ریال بودجه اختصاص یافته است.
وی درباب طرح های اجرا شده، اضافه كرد: عمده این طرح ها در حوزه ساخت مسكن و توسعه روستایی بوده كه شامل راه اندازی پروژه ۷۰ واحدی در روستای مرتضی گرد بخش آفتاب شهرستان تهران و اجرای طرح هادی روستایی، بهسازی معابر، آسفالت مسیر های روستایی، اجرای جدول، سنگفرش و پیاده روسازی، اجرای دیوار سنگی حائل بوده است.
صالحی درباب محل اجرای طرح های عمرانی مزبور اشاره كرد: محل طرح های اجرا شده عمران روستایی در شهرستان های ری، دماوند، فیروزكوه، پاكدشت، ملارد، ورامین، پیشوا، اسلامشهر، رباط كریم و شهریار بوده است.
وی درباب محل تأمین اعتبارات هزینه شده پروژه های عمران روستایی افزود: محل تأمین اعتبارات اجرای عملیات عمرانی یاد شده به تفكیك از محل منابع ملی جمعا به مبلغ ۶۵۴۸ میلیون ریال، از محل اعتبارات استانی به مبلغ ۲۹۸۰۰ میلیون ریال و مبلغ ۸۹۱۰۳ میلیون ریال نیز از محل اختصاص قیر بلاعوض بوده است.
مدیركل بنیاد مسكن انقلاب اسلامی استان تهران اضافه كرد: بیشتر پروژه های یاد شده در حوزه عمران روستایی از شروع سال جاری طراحی شده و عملیات اجرای آن به یاری خدا در هفته دولت سال ۹۸ به اتمام و به بهره برداری رسیده است.


منبع:

1398/06/06
13:29:50
5.0 / 5
4373
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است