سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی كل كشور:

جلسه كارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه برگزار نشد

جلسه كارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه برگزار نشد

به گزارش آوا مسكن سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی كل كشور می گوید كه جلسه امروز كارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به علت عدم حضور وزرا و نمایندگان مجلس برگزار نشده است.


به گزارش آوا مسكن به نقل از ایسنا، جواد جاویدنیا سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی كل كشور در پاسخ به سوالی در خصوص اینكه در جلسه امروز كارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه چه تصمیم جدیدی در ارتباط با فضای مجازی اتخاذ شد، اظهار نمود: متأسفانه علیرغم اعلام قبلی برخی از اعضا در جلسه حضور نیافتند و همین مبحث سبب شد كه جلسه به علت به حد نصاب نرسیدن اعضا برگزار نشود.
وی ادامه داد: دعوت نامه هفته گذشته در خصوص برگزاری جلسه در ساعت ۱۴ دوازدهم تیرماه به همه اعضای كارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه ارسال شده بود ولی امروز هیچ یك از وزرا و نمایندگان مجلس در جلسه كارگروه حاضر نشدند.
سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی كل كشور اضافه كرد: از نمایندگان وزرا و سایر نهادها هم فقط نماینده وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان تبلیغات و نیروی انتظامی حضور داشتند و بعد از انتظار كافی و عدم حاضر شدن اعضا در جلسه كارگروه، ختم جلسه اعلام گردید.
بر طبق این گزارش كارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در محل دادستانی كل كشور است. وزیر یا نماینده وزارتخانه های آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، دادگستری، علوم، تحقیقات و فناوری، فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، رئیس سازمان صدا و سیما و فرمانده نیروی انتظامی، یك نفر خبره در فناوری اطلاعات و ارتباطات به انتخاب كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و یك نفر از نمایندگان عضو كمیسیون قضائی و حقوقی به انتخاب كمیسیون قضائی و حقوقی و تأیید مجلس شورای اسلامی اعضای كارگروه (كمیته) را تشكیل خواهند داد. ریاست كارگروه (كمیته) به عهده دادستان كل كشور خواهد بود.

كارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه بر مبنای ماده ۲۲ قانون جرایم كامپیوتری تشكیل شده است كه ۶ وزیر دولت در آن عضو هستند.1398/04/13
12:48:22
5.0 / 5
4293
تگهای خبر: سازمان , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است