قائم مقام مدیرعامل شركت فرودگاه ها مطرح كرد

آخرین وضعیت فرودگاه ها با ورود سامانه بارشی جدید، اعلام شماره تماس اطلاع از وضعیت پروازها

آخرین وضعیت فرودگاه ها با ورود سامانه بارشی جدید، اعلام شماره تماس اطلاع از وضعیت پروازها

آوا مسكن: مدیرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در امور فرودگاهی، آخرین وضعیت فرودگاه های سراسر ایران را با ورود سامانه بارشی جدید كه همزمان با موج دوم سفرهای نوروزی همراه شده است، تشریح نمود.


حسین اسفندیاری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به این كه با وجود ورود سامانه بارشی جدید به ایران و به ویژه در غرب، فرودگاه ها مشكلی برای انجام پروازهای مختلف ندارند، اظهار نمود: هرچند ورود سامانه جدید بارشی در نقاط غربی كشور اثرگذار بوده است اما هم اكنون پروازها انجام می شود.
وی افزود: شدت بارش و رعد و برق در ایلام شدید بود اما خوشبختانه با وجود این مساله باز پروازهای فرودگاه ایلام باز مد نظر قرار گرفت.
مدیرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در امور فرودگاهی درباره تأخیر پروازها در چنین شرایط جوی باز اشاره كرد: با عنایت به شرایط آب و هوایی، تأخیر پروازها به سبب دید كم و حتی دید صفر اجتناب ناپذیر است اما این مساله منجر به بسته شدن هیچ یك از فرودگاه ها نشده و فعالیت ها طبق روال انجام می شود.
اسفندیاری افزود: شركت های هواپیمایی با عنایت به وضعیت مسیر و مسائل فنی هواپیما، برنامه های پروازی خودرا مد نظر قرار می دهند؛ هرچند امكان دارد به دلیلهای فنی و یا وضعیت نامناسب جوی، مجوز برخی پروازها صادر نشود.
وی با تاكید بر این كه مسافران باید در چنین شرایط خاص آب و هوایی از وضعیت پرواز خود اطمینان حاصل كنند بیان كرد: مسافران برای اطمینان از پرواز خود در چنین شرایط جوی باید بوسیله شماره تماس اطلاعات پرواز فرودگاه ها بدون پیش شماره، عدد ۱۹۹ را شماره گیری كنند و از آخرین وضعیت پرواز در شهر مذكور از مبدا به مقصد باخبر شوند.
به گزارش آوا مسكن به نقل از ایسنا، طی روزهای گذشته به سبب سیل زدگی برخی استان ها فرودگاه های گرگان و مازندران با شرایط خاصی همراه بود و هم اكنون با وجود ورود سامانه بارشی جدید به كشور، خوشبختانه هیچ یك از فرودگاه ها با مشكلی همراه نشده اند و پروازها طبق برنامه زمان بندی شده در حال انجامند؛ هرچند كه امكان دارد به دلیلهای عدیده ذكر شده، برخی پروازها با تأخیر و یا لغو سفر همراه شوند كه مسافران باید پیش از رفتن به فرودگاه، نسبت به وضعیت پرواز خود كسب اطلاع كنند و سپس آن راه فرودگاه شوند.1398/01/08
14:21:03
5.0 / 5
4755
تگهای خبر: اثر , شركت , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است