87 گواهی ایمنی آسانسور در بروجرد صادر شد

87 گواهی ایمنی آسانسور در بروجرد صادر شد

آوا مسكن: بروجرد - رئیس اداره استاندارد شهرستان بروجرد با اشاره به اینكه ارتقا ایمنی، كیفیت و استاندارد نمودن آسانسورها ضروری می باشد، اظهار داشت: در نیمه نخست سال جاری 87 گواهی ایمنی و كیفیت آسانسور در این شهرستان صادر شد.


عنایت شرفی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: سال قبل در مجموع 125 گواهی ایمنی و كیفیت آسانسور در بروجرد صادر شد.
وی تصریح كرد: در این مدت بر مبنای تصمیمات كمیته علایم مركز استان، در مجموع 76 مورد صدور، تمدید، تعلیق و ابطال پروانه كاربرد علامت استاندارد برای واحدهای تولیدی تحت پوشش انجام گرفت.
رئیس اداره استاندارد بروجرد بیان كرد: از این تعداد 11 مورد صدور پروانه كاربرد علامت استاندارد الزامی و تشویقی مربوط به فرآورده هایی از قبیل نمك خوراكی ید دار، حوله كاغذی، عرقیات گیاهی، كیك، ظروف آلومینیومی با پوشش نچسب، بتن آماده انجام شده است.
شرفی افزود: همینطور دراین مدت 65 مورد تمدید، تعلیق و ابطال پروانه كاربرد علامت استاندارد صورت گرفته است.
وی افزود: در 6ماهه نخست امسال، 576 مورد بازرسی و نمونه ‎برداری از واحدهای تولیدی تحت پوشش و 985 مورد بازرسی از مراكز عرضه و توزیع شهرستان صورت گرفته كه در این بازرسی ها 122 مورد مغایرت با الزامات استاندارد مشاهده و اقداماتی از قبیل اخطار، توقیف و جمع آوری كالاهای مغایر انجام شده است.
رئیس اداره استاندارد شهرستان بروجرد اظهار داشت: در این مدت با همكاری آزمایشگاه همكار و شركت های بازرسی، تعداد 332 مورد آزمون دوره ای نازل‎های سوخت مایع (پمپ بنزین) و 23 مورد بازرسی از تجهیزات تفریحی مستقر درشهربازی و زمین بازی شهرستان های بروجرد و اشترینان صورت گرفته است.
6052/7273


1397/07/10
13:36:51
5.0 / 5
4468
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است