معاون وزیر راه و شهرسازی:

بانك اطلاعاتی مدیران راه و شهرسازی در كشور راه اندازی می گردد

بانك اطلاعاتی مدیران راه و شهرسازی در كشور راه اندازی می گردد

آوا مسكن: زنجان - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با شناسایی و ارزیابی 2 هزار كارشناس در این وزارتخانه، بانك اطلاعاتی مدیران آینده در مجموعه این وزارتخانه تولید می گردد.


به گزارش آوا مسكن به نقل از ایرنا، سید سعید سید اعلایی روز شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران كل راه و شهرسازی استان زنجان، طرح شناسایی شایستگی ها و ارتقای سرمایه انسانی را یكی دیگر از برنامه های این وزارتخانه بیان كرد.
به گفته وی، این طرح با هدف ارتقای پایدار مدیران و نیروهای وزارت راه و شهرسازی در جهت اهداف و سیاست های وزارتخانه، دستیابی به ذخیره ای از استعدادهای سازمانی كه شایستگی ارتقا به پست های مدیریتی بالاتری را دارند انجام می گردد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تهیه بانك اطلاعات علمی قابل اتكا، شایستگی ها، دانش مهارتی و تخصصی نیروهاست.
به گفته سید اعلایی، 2 هزار نفر از كارشناسان شناسایی و مورد ارزیابی قرار می گیرند و طی سال های آینده اسامی آنها در بانك اطلاعاتی مدیران قرار خواهد گرفت در واقع این تعداد ذخیره مدیران آینده مجموعه وزارت راه و سازی خواهند بود.
وی یادآوری كرد: بازآفرینی شهری یكی از سیاست های مهم دولت یازدهم و دوازدهم است و اقدامات قابل توجهی هم در این خصوص انجام شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در حوزه ساختاری بازآفرینی شهری در سطح اداره های كل راه و شهرسازی استان ها پیش بینی شده و ارتقای این حوزه با عنوان معاونت بازآفرینی شهری و مسكن لحاظ خواهد شد كه باید همانند سایر ماموریت ها اقدامات قابل توجهی صورت بگیرد.
سید اعلایی تصریح كرد: اقدامات قابل توجهی در حوزه حمل و نقل انجام شده و با بهره برداری از پروژه ها و طرح های در دست اجرا شاهد شكوفایی خواهیم بود و برای همین منظور این حوزه در ساختار اداره كل راه و شهرسازی پیش بینی شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی به طرح جامع نیروی انسانی اشاره نمود و اضافه كرد: بر طبق این طرح توانستیم مجوز جذب 300 نیرو را در وزارت راه و شهرسازی دریافت نماییم كه آزمون آن برگزار شده و در كمترین زمان ممكن این مهم محقق خواهد شد.
سید اعلایی یادآوری كرد: زنجان بعنوان استانی مهم و راهبردی به لحاظ واقع شدن در كریدور شرق و غرب كشور و همسایگی با هفت استان است.
وی تصریح كرد: استان زنجان به لحاظ تنوع آب و هوایی، صنایع دستی، بناهای تاریخی و شخصیت های بزرگ و مشاهیر آن جایگاه ویژه ای در كشور دارد.
سیداعلایی تصریح كرد: دیدگاه مسئولان به پست های مدیریتی باید خدمت بی منت در نظام جمهوری اسلامی باشد چون كه هیچ مسیری بهتر از قدم گذاشتن در چاره مشكلات ملت نیست.
به گزارش آوا مسكن به نقل از ایرنا، در این مراسم مسعود بیات منش بعنوان مدیركل راه و شهرسازی استان زنجان معرفی و از اقدامات كلیم الله وثوقی مدیركل قبلی این اداره قدردانی گردید.
9505/6085


1397/06/03
15:04:35
5.0 / 5
4471
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است