افتتاح ۱۸۷ كیلومتر بزرگراه گرگان-بجنورد با حضور معاون وزیر راه

افتتاح ۱۸۷ كیلومتر بزرگراه گرگان-بجنورد با حضور معاون وزیر راه

آوا مسكن: مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل اظهار داشت: بزرگراه گرگان ـ بجنورد بخشی از كریدور شرق به غرب در شمال كشور است كه تابحال ۱۸۷ كیلومتر آن به بهره برداری رسیده است.به گزارش آوا مسكن به نقل از شركت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل كشور، خیراله خادمی در سفر به استان گلستان از بزرگراه گرگان- آزادشهر- بجنورد بازدید كرد و در این خصوص اظهار داشت: احداث باند دوم این بزرگراه به طول ۳۲۸۵ كیلومتر بخشی از كریدور شرق به غرب شمال كشور است كه از استان های مازندران، گلستان، خراسان رضوی و خراسان شمالی عبور می كند.
وی اضافه كرد: ۱۸۷ كیلومتر از این مسیر به بهره برداری رسیده است و ۱۴۱ كیلومتر آن هم با پیشرفت فیزیكی ۸۱ درصد در دست اجرا است.
مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور تكمیل این مسیر را باعث افزایش ایمنی و تسهیل تردد دانست و عنوان كرد: این بزرگراه باعث افزایش سرعت طرح، رونق گردشگری استان های مذكور و افزایش ظرفیت مبادلات كالا به آسیای میانه و افغانستان می گردد.
خادمی تصریح كرد: به مظنور تكمیل عملیات اجرایی مسیر به ۳۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
در آخر گفتنی است: كنارگذر گرگان، تبادل ورودی كنارگذر علی آباد، مسیر گالیكش به سه راه كلاله همچون بخش هایی از این بزرگراه هستند كه از جانب معاون وزیر راه وشهرسازی مورد بازدید قرار گرفت.

1397/02/07
12:43:44
5.0 / 5
4319
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است