مدیر كل راهداری استان مركزی خبر داد؛

افزایش 130 درصدی تردد خودرو در محورهای استان مركزی

افزایش 130 درصدی تردد خودرو در محورهای استان مركزی

آوا مسکن: - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی، از افزایش 130 در صدی تردد خودرو ها در محورهای استان مرکزی از بیست و پنجم اسفندماه تا دوم فروردین ماه امسال آگاهی داد.به گزارش آوا مسکن به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی، علی زندی فر اظهار نمود: پنج میلیون و ۴۳۸ هزار و ۵۱۶ دستگاه وسیله نقلیه در تحلیل تردد ۶۸ جاده شریانی مجهز به ترددشمار برخط در طول این مدت در جاده های استان مرکزی تردد کردند که نسبت به زمان مشابه سال پیش از آن روند افزایشی داشته است.
وی اضافه کرد: وسایل نقلیه سنگین ۱۹ درصد این ترددها را در جاده های استان مرکزی به خود اختصاص داده اند که تردد این وسایل نقلیه نسبت به زمان مشابه سال پیش از آن چهار درصد افزایش یافته است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی اظهار داشت: یک میلیون و ۳۲ هزار و ۵۶۵ وسیله نقلیه در طول این مدت به جاده های این استان وارد شد که نسبت به زمان مشابه سال پیش از آن ۸۵ درصد افزایش یافته است.
زندی فر بیان کرد: یک میلیون و ۲۳ هزار و ۷۳۶ وسیله نقلیه نیز در طول این مدت از جاده های استان مرکزی خارج شد که نسبت به زمان مشابه سال پیش از آن ۸۴ درصد افزایش یافته است.
وی تردد اتوبوس در جاده های استان مرکزی، را ۳۸ هزار و ۷۸۲ دستگاه عنوان نمود و اظهار داشت: تردد این خودرو ها در جاده های استان نسبت به زمان مشابه سال پیش از آن ۱۶ درصد افزایش یافته است.
به گفته مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی، ۶ هزار و ۴۰۰ کیلومتر انواع آزاد راه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهار هزار کیلومتر آنرا راه های روستایی تشکیل داده است.


منبع:

1400/01/05
01:03:44
5.0 / 5
376
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است