تفویض اختیار صدور جوازهای تاسیس و توسعه صنعتی به خانه صنعت، معدن و تجارت

تفویض اختیار صدور جوازهای تاسیس و توسعه صنعتی به خانه صنعت، معدن و تجارت

به گزارش آوا مسكن ایسنا/سمنان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اظهار داشت: كلیه مراحل دریافت مدارك و بررسی كارشناسی جوازهای تأسیس و توسعه، توسط خانه صنعت، معدن و تجارت استان انجام می شود.


بهروز اسودی با بیان این خبر، اضافه كرد: تمامی مراحل دریافت مدارك و بررسی كارشناسی درمورد درخواست صدور، اصلاح، تمدید و انتقال جواز تأسیس و توسعه به خانه صنعت، معدن و تجارت استان تفویض شده است.
به گزارش ایسنتا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان این مدیر مسوول خاطرنشان كرد: این مراحل از راه سامانه بهین یاب با رعایت كلیه ضوابط و مقررات مربوط و برای داخل شهرك ها و نواحی صنعتی انجام می شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اظهار نمود: به منظور انجام مطلوب امور و عرضه خدمات بهتر به متقاضیان، این اقدامات از روز گذشته 29 دیماه در استان صورت گرفته و تائید نهایی و صدور جوازها همچنان توسط سازمان صمت استان انجام می شود.
اسودی اظهار داشت: دسترسی های لازم در فرآیندهای مربوطه برای كارشناسان و رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان در سامانه هماهنگ ایجاد و پشتیبانی لازم در مورد امور مربوط به این سامانه انجام شده است و نظارت بر حسن اجرای امور بر عهده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان است1398/10/30
15:51:38
5.0 / 5
4606
تگهای خبر: توسعه , خدمات , سازمان , شهرك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است