معاون وزیر راه و شهرسازی:

اعلام میزان پیشرفت مسكن ملی در بهمن ماه

اعلام میزان پیشرفت مسكن ملی در بهمن ماه

به گزارش آوا مسكن معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این كه استقبال چشم گیر از طرح اقدام ملی نشان داده است برنامه ریزی و اجرای پروژه در راه درستی قرار دارد اظهار داشت: بهمن ماه میزان پیشرفت و تصاویر آخرین وضعیت پروژه های طرح اقدام ملی مسكن در شهرهای مختلف اعلام می شود.


محمود محمودزاده در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: طرح اقدام ملی پیشرفت قابل توجهی دارد و در خیلی از شهرها پروژه در مراحل اجرایی می باشد. در برخی از شهرها و استان ها هم كه ثبت نامهای جدید صورت گرفته مراحل اجرای پروژه ها به خوبی پیش می رود.
وی ادامه داد: مقدمات طرح اقدام ملی و تأمین مسكن در بعضی استان ها و شهرها باید توسط مدیران محلی تسهیل شود. هم اكنون یكی از اشكالات این پروژه در بعضی شهرها و استان ها عدم تأمین زمین مناسب، خدمات و تاسیسات زیربنایی و روبنایی است. ولی در مجموع از نظر برنامه ریزی، طرح اقدام ملی شرایط قابل قبولی دارد و بزودی مردم شاهد تصاویر اجرایی پروژه ها در استان ها و شهرهای مختلف خواهند بود.
محمودزاده با اشاره به تكمیل ظرفیت ثبت نام مسكن ملی طی ساعات اولیه در خیلی از شهرها اظهار داشت: اقبال به مسكن ملی غیر قابل انكار است. مسكن علاوه بر موضوعات اقتصادی، جنبه های اجتماعی هم دارد. بنابراین بهترین قضاوت روی این موضوعات عملكرد مردم است. این استقبال، تایید می كند كه طرح اقدام ملی در راه درست و مورد قبول افكار عمومی و جامعه حركت می كند.
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد: در بهمن ماه به صورت مستند، میزان پیشرفت پروژه های طرح اقدام ملی را به اطلاع عموم می رسانیم. هم چنین یك سری واگذاری زمین های ۹۹ ساله به متقاضیان خواهیم داشت كه مردم با استفاده از تسهیلات دولتی مبادرت به ساخت می كنند. این مدل، بخشی از ۴۰۰ هزار واحد را تشكیل می دهد.
به قول محمودزاده، در برخی از پروژه هایی طرح اقدام ملی، پیشرفت به بالای ۴۰ درصد رسیده و بعضی پروژه ها اخیرا شروع شده است. بزودی اخبار خوبی از جریانات اجرا و پیشرفت پروژه ها به اطلاع مردم رسانده می شود.
به گزارش آوا مسكن به نقل از ایسنا، روز چهارشنبه ۲۵ دیماه كلنگ زنی یك پروژه ۱۲۰۰ واحدی مسكن ملی در كرمانشاه با انتقاد هوشنگ بازوند، استاندار كرمانشاه همراه شده بود.1398/10/28
14:46:10
5.0 / 5
4154
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است