یك مقام مسئول خبر داد

ثبت نام طرح ملی مسكن در ۱۰ استان از نیمه آبان ماه

ثبت نام طرح ملی مسكن در ۱۰ استان از نیمه آبان ماه

به گزارش آوا مسكن سرپرست معاونت مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با اشاره به آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی مسكن در ۱۰ استان كشوراز نیمه آبان، شروط متقاضیان مشمول این طرح را اعلام نمود.به گزارش آوا مسكن به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده جزئیات آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی مسكن در ۱۰ استان كشور را كه از نیمه آبان امسال شروع می شود و به مرور به تمامی استان های كشور تسری یافته و تا آخر امسال تمام می شود، شرح داد.
محمودزاده با بیان اینكه طرح اقدام ملی مسكن در استان كرمان به صورت پایلوت آغاز شد و به اتمام رسید، اظهار داشت: بعد از آغاز ثبت نام در این طرح در استان استان كرمان، سامانه ثبت نام آزمایش شد كه خوشبختانه مشكل خاصی در این خصوص وجود نداشت.
سرپرست معاونت مسكن و ساختمان با اشاره به اینكه ثبت نام ۱۰ استان دیگر كشور همچون استان های قم، سیستان و بلوچستان، همدان، اردبیل و زنجان هم در نیمه آبان امسال انجام می شود، اضافه كرد: ثبت نام طرح اقدام ملی مسكن در ۱۰ استان كشور از نیمه آبان امسال آغاز و استان به استان انجام می شود. تلاش بر این است كه تا آخر سال جاری، ثبت نام تمامی استان های مشاركت كننده در طرح اقدام ملی مسكن به پایان برسد.
محمودزاده افزود: بعد از ثبت نام ۱۰ استان طرح اقدام ملی مسكن، ثبت نام دیگر استان های این طرح، آغاز خواهد شد.
وی در مورد شرایط ثبت نام طرح اقدام ملی مسكن هم نكاتی را ارائه كرد و توضیح داد: شرایطی كه در قانون ساماندهی اعلام شده جزو شروط اصلی برای افرادی است كه متقاضی طرح اقدام ملی مسكن هستند.
محمودزاده افزود: سه شرط اصلی ثبت نام در این طرح و بهره مندی از آن این است كه متقاضیان متاهل باشند، سابقه استفاده از امكانات دولتی برای خرید مسكن را نداشته باشند و همینطور سابقه سكونت در شهری كه تقاضای مسكن را دارند، داشته باشند؛ این ها جزو شروط اصلی متقاضیان طرح اقدام ملی مسكن می باشد.
سرپرست معاونت مسكن و ساختمان اعلام نمود: اولویت بندی بر مبنای میزان تقاضا و شرایطی كه وجود دارد انجام می شود و تلاش بر این است تا با اولویت، واحدهای موجود به متقاضیان واجد شرایط تخصیص یابد.
محمودزاده همینطور از طراحی سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی مسكن اطلاع داد و اظهار داشت: سامانه ملی ثبت نام طرح اقدام ملی مسكن نیمه آبان امسال با نشانی و مشخصات رونمایی و اعلام عمومی می شود.

1398/08/03
14:39:42
5.0 / 5
4201
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است