یك مقام مسئول در سازمان راهداری؛

حكم ۱۵۶۰ پرونده تخلف در شركت های حمل و نقلی صادر شد

حكم ۱۵۶۰ پرونده تخلف در شركت های حمل و نقلی صادر شد

به گزارش آوا مسكن مدیركل دفتر حقوقی و تدوین مقررات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: احكام حقوقی لازم برای یكهزار و ۵۶۳ پرونده تخلف شركت های حمل و نقل جاده ای صادر شد.به گزارش آوا مسكن به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، در سی و یكمین جلسه كمیسون ویژه ماده ۱۲ رسیدگی به تخلفات شركت های حمل و نقل جاده ای در ۲۱ استان، یك هزارو ۵۶۳ پرونده تخلف شركت های حمل و نقلی رسیدگی و احكام حقوقی لازم صادرشد.
عباسعلی بنی اسدی اضافه كرد: در اجرای بند ۴ ابلاغیه مورخ ۲۲ خرداد ماه سال جاری و با همكاری كارشناسان ستادی و استانی در زمینه اقدامات میدانی نظارت و برخورد با تخلفات در بعضی از پایانه های بار و مراكز فعالیت شركت های حمل و نقلی، با تشكیل كمیسیون های اضافی و عدم پرداخت كرایه رسیدگی و احكام حقوقی برخورد با این تخلفات صادر و به اجرا درآمده است.
وی افزود: برپایه گزارش عملكرد كمیسیون های ویژه ماده ۱۲ در ۲۱ اداره كل استانی از آغاز سال جاری تا آخر تیر ماه به تعداد ۱۵۶۳ پرونده تخلف رسیدگی شد كه از این تعداد ۷۸۹ پرونده جریمه نقدی، ۲۶۳ پرونده تذكر كتبی، ۶۹ پرونده لغو پروانه و ۴۴۲ پرونده حكم برائت صادر شد.
بنی اسدی تعداد كل پرونده های رسیدگی شده كمیسیون ویژه ماده ۱۲ رسیدگی به تخلفات شركت ها و مؤسسات حمل و نقل جاده ای در بخش شركت های حمل و نقل كالا را ۲۲۰ پرونده در بخش مسافر ۱۰۰ نسخه و در بخش ایمنی ۱۳۸ پرونده اعلام نمود.
مدیركل دفتر حقوقی و تدوین مقررات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: علت عدم مغایرت مجموع تعداد پرونده های رسیدگی شده در بخش كالا، مسافر و ایمنی با رقم كلی پرونده ها، اشتراك برخی پرونده ها بین حوزه ایمنی با دو حوزه كالا و مسافر بوده است.

1398/05/16
14:21:35
5.0 / 5
4197
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است