مدیرعامل شركت راه آهن خبر داد

راه اندازی قطار تهران-آنكارا از اول تیر

راه اندازی قطار تهران-آنكارا از اول تیر

آوا مسكن: مدیرعامل شركت راه آهن اظهار داشت: از اول تیرماه هفته ای یك قطار مسافری از تهران به شهر آنكارا و یك قطار مسافری از تهران به شهر وان در تركیه و بالعكس برقرار خواهد شد.به گزارش آوا مسكن به نقل از مهر، سعید رسولی در یك نشست خبری كه در حال برگزاری است، تصریح كرد: از اول تیرماه هفته ای یك قطار مسافری از تهران به شهر آنكارا و یك قطار مسافری از تهران به شهر وان در تركیه و بالعكس برقرار خواهد شد.
مدیرعامل شركت راه آهن خاطرنشان كرد: در مسافرت اخیر هیأت ایرانی به تركیه همینطور مقرر شد یك قطار گردشگری در هر هفته از تركیه به ایران بیاید و از ایران هم یك قطار گردشگری به تركیه برود كه هنوز نهایی نشده و مقرر است وزارت گردشگری تركیه آنرا بررسی و نهایی كند.
رسولی اضافه كرد: بلیت قطارهای مسافری هم مقرر است ۲۲ درصد افزایش یابد و پیش فروش آنها از ۱۹ خرداد آغاز خواهد شد.
به گفته معاون وزیر راه، راه آهن خواستار افزایش بلیت قطار نیست اما هزینه های تحمیلی بر شركت های ریلی بیشتر است.
وی خاطرنشان كرد: قیمت بلیت قطار مسافری تهران آنكارا ۴۳ یورو و به صورت تركیبی خواهد بود و مسافران قطار را در مرز ایران و تركیه تعویض كرده و بعد از رسیدن به ایستگاه دریاچه وان، بقیه مسیر را با شناورهای مسافری طی می كنند.
مدیرعامل راه آهن تاكید كرد: نرخ بلیت قطار مسافری تهران- وان هم ۲۰ یورو تعیین شده و مسافران این مسیر را در ۲۰ ساعت طی می كنند؛ این در شرایطی است كه تهران آنكارا با قطار مسافری در ۶۰ ساعت طی خواهد شد.

1398/03/14
15:09:29
5.0 / 5
4329
تگهای خبر: شركت , فروش , هزینه , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است