نقوی حسینی: همه مدیران اجرایی كشور باید سرخط خدمت مردم قرار بگیرند

نقوی حسینی: همه مدیران اجرایی كشور باید سرخط خدمت مردم قرار بگیرند

به گزارش آوا مسكن نماینده مردم ساوه در مجلس اظهار داشت: همه مدیران اجرایی كشور باید سرخط خدمت مردم قرار بگیرند و وقت شان را صرف جلب رضایت مردم كنند و مجلس هم در كنار قوای مجریه و قضاییه باید كمك نماید. و وقت شان را صرف جلب رضایت مردم كنند و مجلس هم در كنار قوای مجریه و قضاییه باید كمك نماید.


به گزارش آوا مسكن به نقل از ایسنا، سیدحسین نقوی حسینی در نطق میان دستور امروز (دوشنبه) مجلس، اظهار داشت: از معلم در روز معلم تجلیل كردیم اما كاری برای آنان انجام ندادیم. در مراسم روز تجلیل از معلمان نمونه گفتم همین كه معلمان با حقوق زیر دو و سه میلیون تومان كرایه خانه و هزینه بهداشت و درمان می دهند، نمونه اند.
این عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ناراضی سازی ملت را استراتژی امروز دشمنان جمهوری اسلامی دانست و اضافه كرد: دشمن امروز با ناراضی سازی، فشارهای اقتصادی، تحریمها، تهدیدها و ایجاد موانع و مشكلات اقتصادی دنبال خالی كردن سفره مردم است. گرانی لجام گسیخته هم در همین راستا انجام می شود. برای حل این چالش باید دو اتفاق بیفتد كه اصولگرا و اصلاح طلب برنمی تابد.
وی افزود: در قدم اول همه مدیران اجرایی كشور باید سرخط خدمت مردم قرار بگیرند و وقت شان را صرف جلب رضایت مردم كنند و مجلس هم در كنار قوای مجریه و قضاییه باید كمك نماید. اگر همه ظرفیت مدیریت كشور به كار گرفته نشود بطور قطع پاسخگوی مشكلات نخواهیم بود.
نماینده مردم ساوه در مجلس خطاب به رئیس جمهور با انتقاد از برخی وزرا اظهار داشت: برخی وزرا در صحنه شرایط فعلی كشور نیستند. این را دلسوزانه و به دور از گرایش سیاسی و جناحی می گویم و هیچ قصدی غیر این ندارم.
نقوی حسینی اضافه كرد: و اما قدم دوم برای كنترل آشفتگی بازار نیازمند اقدام قاطع هستیم. كنترل بازار امكان پذیر است، اگر این بازار سامان نمی یابد، كوتاهی از ماست.
وی با اشاره به وضعیت نامناسب جاده تهران، ورامین، قرچك و پیشوا، اظهار داشت: تعداد سفرهای انجام شده در این جاده در شبانه روز بالغ بر ۱۲۰ هزار تردد است. ۱۰ بار از وزیر سابق و ۵ بار از وزیر فعلی خواستم از این جاده بازدید كند اما هیچ لبیكی به این درخواست داده نشد.
نماینده مردم ورامین در مجلس خواهان حضور وزیر جهادكشاورزی پای درد و دل كشاورزان و دامداران حوزه انتخابیه اش شد و اضافه كرد: رتبه اول در تولید گوشت قرمز كشور هستیم و نیمی از گلخانه های كشور را در اختیار داریم اما حجتی طی مدت شش سال وزراتش به این درخواست توجه نكرده است.1398/02/16
14:39:10
5.0 / 5
4447
تگهای خبر: تولید , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است