رییس اتحادیه تولیدكنندگان طلا:

موانع صادرات را بردارید تا تولید طلا رونق گیرد

موانع صادرات را بردارید تا تولید طلا رونق گیرد

آوا مسكن: رئیس اتحادیه تولیدكنندگان و فروشندگان طلا و جواهر با اشاره به اینكه رونق تولید در حوزه طلا و جواهر منجر به ارزآوری برای كشور خواهد شد، اظهار داشت: برای رونق تولید باید موانع صادراتی و وارداتی رفع گردد.


ابراهیم محمدولی در گفتگو با ایسنا، در ارتباط با راهكارهای رونق تولید اظهار نمود: برای رونق تولید، دولت و اصناف باید در كنار یكدیگر قرار گیرند و تلاش همسو و مناسبی انجام دهند كه البته دولت باید اقدامات اولیه و اساسی در جهت رونق تولید انجام دهد.
رئیس اتحادیه تولیدكنندگان و فروشندگان طلا و جواهر با تاكید بر اینكه عمده اقدامات باید از جانب دولت صورت گیرد، افزود: در جهت رونق تولید در حوزه طلا باید موانع صادراتی و وارداتی برطرف شود كه با ورود طلای خام و ساخته شده حجم مواد اولیه رشد كند و از جانب دیگر واردات طلای ساخته شده میزان رقابت پذیری تولید را رشد می دهد.
وی تصریح كرد: با رفع موانع صادراتی، حجم تولید در كشور افزایش می یابد و رشد صادرات را به همراه خواهد داشت كه در نهایت منجر به رشد تولید با كیفیت و رقابت پذیر می شود.
محمدولی خاطرنشان كرد: در كنار رشد تولید، برنامه های مدونی در زمینه فرهنگ سازی در حوزه خرید و مصرف كالای ایرانی باید تهیه شود كه این مورد تأثیر قابل توجهی در رونق فروش و تولید كالای داخلی خواهد داشت.
رئیس اتحادیه تولیدكنندگان و فروشندگان طلا و جواهر بیان كرد: رونق تولید و افزایش حجم صادرات، كیفیت تولید، ارتقا طراحی، رشد اشتغال و ارزآوری را به همراه خواهد داشت.1398/01/03
14:10:03
5.0 / 5
4789
تگهای خبر: تولید , خرید , ساخت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است