سعیدی كیا:

بنیاد مستضعفان هزار میلیارد تومان مالیات پرداخت كرده است

بنیاد مستضعفان هزار میلیارد تومان مالیات پرداخت كرده است

به گزارش آوا مسكن رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در دیدار با اعضای كمیسیون اقتصادی مجلس از پرداخت هزار میلیارد تومان مالیات از جانب این نهاد اطلاع داد.به گزارش آوا مسكن به نقل از بنیاد مستضعفان، اعضای كمیسیون اقتصادی مجلس در جلسه ای با حضور محمد سعیدی كیا رئیس بنیاد مستضعفان و تعدادی از مدیران ارشد بنیاد در جریان فعالیت های این بنیاد در حوزه محرومیت زدایی قرار گرفتند.
سعیدی كیا در این نشست گزارشی از اقدامات بنیاد به اعضای كمیسیون اقتصادی عرضه كرد و اظهار داشت: فعالیت های این بنیاد در جهت محرومیت زدایی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی عملیاتی می گردد كه در این راستا بنیاد مستضعفان هزار میلیارد تومان مالیات پرداخت كرده است.
پورابراهیمی: محرومیت زدایی از قلعه گنج، الگویی برای سایر مناطق باشد
محمدرضا پورابراهیمی رییس كمیسیون اقتصادی مجلس هم در این نشست تصریح كرد: اجرای مدل اقتصاد مقاومتی از جنوب كرمان شروع شده كه متولی آن بنیاد مستضعفان بوده و با سرعت خوبی در حال توسعه است.
نماینده مردم كرمان و راور در مجلس با اشاره به اینكه ۸ منطقه جدید به فهرست اجرای مدل اقتصاد مقاومتی اضافه شده است، اضافه كرد: این مناطق برپایه شاخص هایی همانند محرومیت ها، شرایط اقلیمی و اولویت های حل محرومیت ها انتخاب می شوند كه بنیاد مستضعفان روی آن كار می كند.
وی با تاكید بر اینكه بنیاد مستضعفان اقدامات خوبی انجام داده و برای حل مشكلات مردم مناطق محروم همانند قلعه گنج و كرمان ظرفیت سازی كرده است، افزود: این ظرفیت سازی می تواند ادامه یابد و به یك مدل واقعی در حوزه كاری تبدیل گردد.
پورابراهیمی با اشاره به اینكه می توان از ظرفیت های بخش دولتی و قانون بودجه برای رفع مشكلات مناطق محروم استفاده كرد، تصریح كرد: می توان از ظرفیت های حوزه قوانین و مقررات همانند منابع ۱.۵ میلیارد دلاری صندوق توسعه ملی و تبصره های ۱۶ و ۱۸ بودجه برای توسعه مناطق محروم استفاده نمود.
وی با اشاره به اینكه نشست مشترك بعدی كمیسیون اقتصادی و بنیاد مستضعفان برای جمع بندی اقدامات در هفته های آتی برگزار می شود، اضافه كرد: كمیسیون اقتصادی از اقدامات بنیاد مستضعفان در كشور حمایت می كند تا بتوان در قالب مدل اقتصاد مقاومتی با حمایت بنیاد، محرومیت ها را رفع كرد.

1397/10/17
21:35:06
5.0 / 5
4453
تگهای خبر: توسعه , مالیات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است