سازمان نظام مهندسی مطرح كرد؛

عقب نشینی اسلامی از برگزاری انتخابات زودهنگام نظام مهندسی

عقب نشینی اسلامی از برگزاری انتخابات زودهنگام نظام مهندسی

به گزارش آوا مسكن سایت رسمی سازمان نظام مهندسی ساختمان كشور عنوان كرد: وزیر راه و شهرسازی از موضع قبلی خود در خصوص برگزاری زودهنگام انتخابات شورای مركزی این سازمان عقب نشینی كرده است.به گزارش آوا مسكن به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان كشور، محمد اسلامی و فرج الله رجبی ظهر روز چهارشنبه (۱۴ آذر ۹۷) در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی با یكدیگر دیدار كرده و بر رفع سوءِتفاهمات حمایت وزیر راه و شهرسازی از رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان كشور و ادامه فعالیت قانونی شورای مركزی هفتم تاكید شده است.
در بخش نخست این دیدار كه به گفت وگو و هم اندیشی وزیر راه و شهرسازی با رئیس سازمان پیرامون مسائل به وجودآمده اختصاص یافت، هر یك از طرفین نظرات فنی و حقوقی خویش را پیرامون نامه مورخ ۱۱ آذر ماه وزیر راه و شهرسازی در خصوص برگزاری انتخابات قبل از موعد شورای مركزی بیان نمودند.
در بخش دوم جلسه هم با بحث و بررسی مسائل با حضور حامد مظاهریان معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و مهران كفاش معاون حقوقی وزارت راه و شهرسازی ادامه یافت.
در آخر این دیدار، وزیر راه و شهرسازی تصمیم به برگزاری انتخابات قبل از موعد شورای مركزی را نتیجه یك استنباط حقوقی از آیین نامه تلقی نمود و با عنایت به تنش های به وجودآمده، بر ضرورت عدم پافشاری بر آن نظریه و تجدیدنظر در آن تاكید كرد.
همچنین وزیر راه و شهرسازی با بیان آمادگی در خصوص حضور در نخستین جلسه آتی شورای مركزی، حمایت قاطع خویش را از ادامه فعالیت شورای مركزی هفتم تا آخر دوره سه ساله، همكاری با این شورا در جهت رفع مشكلات و همینطور ادامه فعالیت رئیس شورای مركزی بعنوان منصوب رئیس جمهور ابراز داشت.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان هم در این دیدار با اشاره به ضرورت اتمام تنش های فی درخلال و تبدیل فضای تقابل به فضای تعامل، از آمادگی شورای مركزی و همینطور مجلس شورای اسلامی برای همكاری با وزیر راه و شهرسازی اطلاع داد و تاكید كرد نباید حواشی بر متن غلبه كند.
بر این اساس مقرر شد كه نخستین جلسه آتی شورای مركزی هفتم، با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار گردد.
به گزارش آوا مسكن به نقل از مهر، سایت معاونت مسكن وزارت راه و شهرسازی تا كنون خبری در این خصوص منتشر نكرده و تنها نامه اسلامی به معاون مسكن و ساختمان در خصوص ضرورت برگزاری انتخابات قبل از موعد را منتشر نموده است.

1397/09/17
14:35:45
5.0 / 5
4348
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است