بعد از یك سال؛

پل ارتباطی جاده امیدیه -دیلم در آخرین گام راه اندازی است

پل ارتباطی جاده امیدیه -دیلم در آخرین گام راه اندازی است

آوا مسكن: اهواز - مدیر كل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: پل ارتباطی جاده امیدیه - دیلم كه بر اثر یك حادثه طبیعی تخریب شده آخرین مراحل ساخت را طی می كند و پیش بینی می گردد تا آخر آذرماه به بهره برداری برسد.


عباس پورسلان روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به بازدید روز گذشته از روند ساخت این پل، عنوان كرد: محور امیدیه به دیلم یك مسیر ارتباط دهنده استان خوزستان با بوشهر است و از همین جهت ساخت پل در این محور یك اولویت برای اداره كل راه و شهرسازی به حساب می آید.
وی افزود: پل ارتباطی این محور سال قبل بر اثر یك حادثه طبیعی تخریب شد و امسال پس از رفع مشكل قراردادی برای این پروژه پیمانكار آن مشخص و شروع به كار كرده است كه تا آخر آذرماه به بهره برداری می رسد.
مدیركل راه و شهرسازی خوزستان با اشاره مسدود شدن جاده امیدیه _ دیلم به علت بازندگی های شدید دوشنبه شب و صبح سه شنبه هفته جاری، عنوان كرد: بر همین مبنا ساخت این پروژه برای استان یك لزوم بسیار مهم می باشد كه با جدیت در حال پیگیری است.
پورسلان همینطور اضافه كرد: هم اكنون پل و جاده انحرافی در كنار پل تخریب شده محور مواصلاتی دو استان خوزستان و بوشهر بوجود آمده است.
وی با اشاره به اینكه اینكه تردد در دو خط از این محور مواصلاتی انجام می شود، بیان داشت: اداره كل راه و شهرسازی خوزستان در حال تكمیل پروژه چهار خطه مسیر امیدیه به دیلم است.
جاده دیلم - امیدیه مسیر ورودی به خوزستان از سمت استان های فارس و بوشهر است كه چهار خطه كردن آن نقش مهمی در كاهش سوانح رانندگی در این جاده ترافیكی دارد.
9931/6068


1397/08/17
21:33:35
5.0 / 5
4669
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است