استاندار فارس:

مدیریت آب و برق مصرفی ادارات

مدیریت آب و برق مصرفی ادارات

به گزارش آوا مسكن استاندار فارس اظهار داشت: مصرف آب و برق در اداره ها و واحدهای تولیدی استان با جدیت مدیریت و رصد شد.


به گزارش آوا مسكن به نقل از ایرنا، اسماعیل تبادار پنجشنبه در جلسه شورای اداری فارس در شیراز اضافه كرد: مدیران دستگاه های اجرایی با دقت نظارت و دنبال كنند كه این كار به دقت صورت گیرد.
وی افزود: هر دستگاه اجرایی و واحد تولیدی كه دارای ژنراتورو دستگاه مولد برق است، لزوم دارد كه آن را وارد مدار كند و به جای استفاده از برق شهری از ژنراتور و برق اضطراری استفاده كنند.
استاندار فارس تصریح كرد: پیشبرد شرایط امروز با مدیریت عادی ممكن نیست و یك مدیریت خاص و برجسته را طلب می كند.
تبادار اضافه كرد: همه باید شرایط و وضعیت را جدی بگیریم و با همكاری و نگاهی همگانی شرایط را مدیریت نماییم.
**فناوری اطلاعات در ابعاد مختلف زندگی مردم نقش آفرینی می كند
استاندار فارس، با اشاره به نقش آفرینی فناوری اطلاعات در ابعاد مختلف زندگی اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی شهروندان اظهار داشت: توجه به توسعه زیرساخت های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، مسیر توسعه استان را هموارتر خواهد نمود.
تبادار اضافه كرد: در دولت تدبیر و امید علاوه بر توجه به توسعه این ظرفیت ها و امكانات در شهرها، در روستاها هم به این مهم توجه شد و امروز در بین پروژه های آماده بهره برداری مخابرات شاهد می باشیم كه 543 روستا تحت پوشش شبكه اینترنت نسل سه و چهار همراه اول قرار می گیرند.
وی، با اشاره به توانمندی های گذشته فارس در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اظهار داشت: امیدواریم با تقویت این ظرفیت ها بتوانیم از آنها در جهت توسعه و پیشرفت استان استفاده نماییم.
در این آیین كه با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، به صورت همزمان چهار هزار و 14 پروژه مخابراتی فارس كه با اعتباری افزون بر 795 میلیارد تومان اجرا شده اند، به بهره برداری رسید.
 

1397/04/21
21:38:58
5.0 / 5
4416
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است