همایش ملی توسعه پایدار در مشهد

همایش ملی توسعه پایدار در مشهد

آوا مسكن: مشهد- پنجمین همایش ملی توسعه پایدار با رویكرد بهبود محیط كسب و كار روز چهارشنبه با حضور معاون اقتصادی وزیر اقتصادی و دارایی و رئیس اتاق بازرگانی ایران در مشهد شروع شد.


دبیر علمی این همایش اظهار داشت: سلسله همایشهای توسعه پایدار از سال 1392 هر سال توسط اتاق بازرگانی خراسان رضوی، اتاق بازرگانی ایران و با همكاری فعالان بخش خصوصی، برخی نهادهای دولتی اقتصادی این استان و دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می گردد.
محمدطاهر احمدی به حضور محققان برجسته در این همایش اشاره و بیان كرد: از 65 مقاله دریافت شده در همایش پنج مقاله حاصل طرحهای پژوهشی اتاقهای بازرگانی مشهد، تهران، شیراز، تبریز و اصفهان عرضه و بقیه به چاپ می رسد.
وی ادامه داد: همینطور در این همایش 2 روزه سلسله نشستهای تخصصی با حضور فعالان اقتصادی و فرهیختگان جامعه علمی كشور برگزار می گردد.
این فعال اقتصادی اظهار داشت: رشد توسعه پایدار با استفاده از توسعه دانش محور قابلیت دستیابی است و جامعه با استفاده از بهبود مستمر در كیفیت كالاها و وضعیت رقابتی در این مسیر گام می گذارد بنابراین در این همایش سرمایه گذاری خرد و دریافت اعتبارات از محیط سرمایه گذار، ورشكستگی، محیط كسب و كار و تجارت فرامرزی در محیط بین المللی مورد بررسی قرار می گیرد.
پنجمین همایش ملی توسعه پایدار با رویكرد بهبود محیط كسب و كار طی روزهای نهم و دهم اسفند جاری در مشهد ادامه دارد.
7505/1858


1396/12/09
14:03:52
5.0 / 5
4682
تگهای خبر: توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است