آخرین ارزیابی كیفیت سواری های تولید داخل

آخرین ارزیابی كیفیت سواری های تولید داخل

به گزارش آوا مسکن برپایه ارزیابی صورت گرفته از وضعیت کیفی خودرو های سواری تولیدی اردیبهشت ماه سال جاری، دناپلاس توربو اتوماتیک تنها خودروی پنج ستاره تولیدی خودروسازان داخلی بوده و در مقابل پایین ترین سطح کیفیت ها هم متعلق به MVM X۳۳ S است که دو ستاره را کسب کرده است.


به گزارش آوا مسکن به نقل از ایسنا، برپایه گزارش ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) از خودرو های تولیدی در اردیبهشت ماه سالجاری خودروسازان داخلی، در بخش سواری ها، با کیفیت ترین خودرو دناپلاس توربواتوماتیک ایران خودرو با کسب پنج ستاره کیفی و کم کیفیت ترین خودرو MVM X۳۳S مدیران خودرو شناخته شده است.
طبق ارزیابی صورت گرفته در سطح قیمتی ۱ تنها به خودرو تیگو ۷ مدیران خودرو پرداخته شده که سه ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود مختص کرده است.
در سطح قیمتی ۲ هم تنها به خودرو هایما S۷ اتوماتیک (ایران خودرو خراسان) پرداخته شده که موفق به کسب چهار ستاره کیفی شده است. بعد از آن هم خودرو های جک S۵ و جک S۳ (بهمن موتور)، تیگو ۵ و آریزو ۵ توربو (مدیران خودرو) سه ستاره ای شده اند.
آریزو ۵ توربو در اردیبهشت ماه نسبت به ماه های قبل از آن ارتقا کیفی داشته و از دو ستاره به خودروهایی در سطح کیفی سه ستاره رسیده است.
در این سطح قیمتی، MVM X۳۳ S تنها محصول دو ستاره کیفی گزارش ارزیابی کیفیت سواری های تولیدی دومین ماه سال ۱۴۰۰ است.
در گروه قیمتی ۴ در بین خودرو های سواری تولیدی همانطور که اشاره شد، همچنان در بالای جدول دناپلاس توربواتوماتیک با پنج ستاره کیفی قرار گرفته و بعد از آن پژو ۲۰۷، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و دناپلاس موفق به کسب چهار ستاره کیفی شده اند.
همینطور در سطح قیمتی ۴، محصولات پژو ۲۰۶ صندوقدار و بدون صندوق آن (ایران خودرو)، پژو پارس اتوماتیک (تولید ایران خودرو کرمانشاه)، رانا، پژو پارس (ایران خودرو فارس، تهران، کرمانشاه و خراسان)، پژو پارس صنایع فردا، سورن (ایران خودرو تبریز)، پژو ۴۰۵ خراسان (تولید ایران خودرو خراسان) و سمند تبریز توانسته اند سه ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.
در نهایت هم در سطح قیمتی ۵، خودرو کوییک (سایپا) چهار ستاره کیفی را کسب کرده و بعد از آن کوییک R (پارس خودرو)، تیبا ۲ و تیبا ۲ پلاس (سایپا)، تیبا (سایپا-سیتروئن)، ساینا (پارس خودرو) و ساینا کاشان (سایپا- سیتروئن) همگی در رده خودرو های با سطح کیفیت سه ستاره کیفی قرار گرفته اند که در این محصولات ثبات کیفی چند ماه پایانی سال قبل و فروردین ماه سالجاری حفظ شده است.1400/04/09
10:32:35
5.0 / 5
259
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است