برای اطلاع از خاموشی به سامانه برق من مراجعه كنید

برای اطلاع از خاموشی به سامانه برق من مراجعه كنید

به گزارش آوا مسکن سخنگوی صنعت برق اظهار داشت: مشترکان می توانند برای اطلاع از خاموشی شهر و یا منطقه خود به سامانه ˮ برق منˮ و یا سایت شرکت های توزیع استان خودشان مراجعه کنند و امسال برنامه های خاموشی از این طریق اطلاع رسانی خواهد شد.


مصطفی رجبی مشهدی در گفت و گو با ایسنا، درباره علت خاموشی های پراکنده در کشور اظهار نمود: برای هر استان یک سقف مصرف تعریف شده است که باید با اقدامات مدیریت مصرف، میزان مصرف خودرا کاهش دهند. در صورتیکه میزان مصرف از تولید تعیین شده کمتر باشد محدودیتی ایجاد نخواهد شد اما استان هایی که موفق به انجام این کار نشوند متحمل خاموشی در بعضی مناطق می شوند.
وی با تاکید بر این که خاموشی ها بوسیله سامانه "برق من" با آدرس https: //ios.saapa.ir/auth/register اطلاع رسانی می شود، اشاره کرد: ممکنست امروز اطلاعات کافی از طرف شرکت توزیع تهران بزرگ و یا سایر استانها در این رابطه در سامانه درج نشده باشد اما فردا حتما اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.
بگفته سخنگوی صنعت برق برخی شرکتها ممکنست بوسیله صفحات خودشان جداول خاموشی را بارگذاری کنند و اعمال محدودیت ها از این طریق اطلاع رسانی شود این مساله کاملا سلیقه ای است و مشترکان برای اطلاع از خاموشی ها می توانند به سامانه "برق من" و یا سایت شرکت توزیع برق استان خود مراجعه کنند.
رجبی مشهدی با اعلان اینکه این سامانه برای کل کشور طراحی شده است و در حقیقت جداول خاموشی امسال از این طریق اطلاع رسانی می شود، اظهار داشت: تقاضای ما از مشترکان این است که با مدیریت مصرف ما را در گذر از این شرایط همراهی کنند.
منبع:

1400/03/01
21:06:50
5.0 / 5
516
تگهای خبر: تولید , سایت , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است