از امروز آغاز می شود

دومین پیش فروش محصولات ایران خودرو در سال ۱۴۰۰

دومین پیش فروش محصولات ایران خودرو در سال ۱۴۰۰

آوا مسکن: درست سال گذشته، به مناسبت عید سعید فطر بوده که نخستین طرح پیش فروش و فروش فوق العاده محصولات خودروسازان داخلی با عرضه ۲۵ هزار دستگاه برگزار شد؛ حال گروه صنعتی ایران خودرو مجدد به همین مناسبت، پیش فروش چهار محصول خودرا از امروز (شنبه) آغاز نموده و سه روز اجرائی می کند.


به گزارش آوا مسکن به نقل از ایسنا، ۲۵ فروردین ماه سالجاری بود که ثبت نام جهت شرکت در نخستین طرح پیش فروش حداکثر یکساله محصولات گروه صنعتی ایران خودرو با عرضه چهار محصول گروه صنعتی ایران خودرو شامل دناپلاس توربو اتوماتیک، راناپلاس، سورن پلاس و پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه ای، برگزار شد که در آن، در مجموع یک میلیون و ۲۱ هزار و ۹۶ نفر برای ۳۶ هزار دستگاه خودرو شرکت کردند و قرعه کشی آن ۲۹ فروردین ماه انجام شد.
به تفکیک و طبق آمار، ۴۳۴ هزار و ۵۰۰ نفر برای پژو ۲۷۰ دستی با ظرفیت ۴۰۰۰ دستگاه، ۱۰۱ هزار و ۲۹۰ نفر برای راناپلاس با ظرفیت ۱۴ هزار دستگاه، ۲۱۶ هزار و ۷۳۵ نفر برای سورن پلاس با ظرفیت ۶۰۰۰ دستگاه و ۲۶۸ هزار و ۵۷۱ نفر برای خودروی دناپلاس توربواتوماتیک با ظرفیت ۱۲ هزار دستگاه شرکت کردند.

آغاز ثبت نام از امروز (شنبه) تا دوشنبه (۲۷ اردیبهشت)
اکنون گروه صنعتی ایران خودرو دومین پیش فروش حداکثر ۱۲ ماهه این گروه خودروسازی در سال ۱۴۰۰ را به مناسب عید سعید فطر از امروز (شنبه ۲۵ اردیبهشت) به مرحله اجرا در آورده و تا سه روز (تا روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه) ادامه خواهد داد.
این مرحله از پیش فروش محصولات ایران خودرو در حالی برگزار می گردد که عرضه خودرو در چارچوب دو طرح توسط دو خودروساز اصلی و انتخاب مشتری به روش قرعه کشی بعنوان یکی از مهم ترین وقایع صنعت خودرو طی سال 1399، برای اولین بار همزمان با عید سعید فطر (خرداد ۱۳۹۹) برای محصولات ایران خودرو و سایپا و با عرضه ۲۵ هزار دستگاه شروع شد.
در این مرحله، گروه صنعتی ایران خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان، همچون مرحله قبلی، پیش فروش چهار محصول پرمتقاضی خود شامل پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه ای، رانا پلاس، سورن پلاس و دناپلاس توربوشارژر اتوماتیک را عرضه نموده است. موعد تحویل این خودرو ها بر مبنای نوع محصول، از فروردین تا خرداد سال ۱۴۰۱ و با ارزشی مطابق قیمت خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد برپایه نوع خودرو انتخابی، تعیین شده است.
طبق روال همه طرح های فروش، نهایتا سه روز بعد از آخر مهلت مشتریان نهایی احراز هویت شده و قرعه کشی در حضور نهادهای نظارتی برگزار و مشتریان نهایی مشخص خواهند شد. ثبت نام و اطلاع از برندگان نهایی همچون روال همیشه، از راه سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.i خواهد بود. ضمن این که اسامی برندگان از راه ارسال پیامک هم اعلام می شود.
مشتریان نهایی، ظرف مدت پنج روز فرصت دارند که وجه علی الحساب خودرو را مطابق جدول از راه همان سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو پرداخت کنند و الباقی وجه خودرو در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه های قانونی تعیین و دریافت خواهد شد.
همچنان این امکان برای منتخبان طرح های قبلی ایران خودرو که موفق به واریز وجه در طرح های پیشین فروش خودروسازان نشده اند، وجود دارد که باردیگر بتوانند در این مرحله از فروش، مبادرت به ثبت نام کنند.


همچنان شرایط عمومی و شرایط اختصاصی برای ثبت نام و شرکت در این مرحله از پیش فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو طبق روال سابق و مطابق مصوبه کمیته خودرو خواهد بود.
بنابراین به منظور دسترسی مشتریان واقعی به خودرو، محدودیت ها برای ثبت نام در طرح های فروش قبل، در این طرح هم اعمال می شود که همچون آنها میتوان به گذشت ۴۸ ماه از زمان ثبت نام یا تحویل خودرو از شرکتهای ایران خودرو و سایپا، نداشتن پلاک فعال شخص متقاضی، ضرورت عرضه گواهینامه رانندگی، شماره تلفن و شماره حساب بانکی به نام متقاضی، ممنوعیت انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث و عدم امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی اشاره نمود.
گارانتی خودرو هم بعد از پنج ماه از زمان تحویل در صورت عدم رفتن به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه ابطال می گردد. ضمن این که در زمان رفتن به نمایندگی، کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو الزامی است.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو رجوع کرده؛ ضمن این که برای پاسخ گویی به سوالات حین ثبت نام، شماره تلفن ۰۲۱۸۲۲۷۲۷۲۷ هم اختصاص یافته است.
منبع:

1400/02/25
10:49:11
5.0 / 5
556
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است