وزیر راه و شهرسازی در گفت وگو با آوا مسكن:

هیچ پروتكلی را نقض نكردیم

هیچ پروتكلی را نقض نكردیم

به گزارش آوا مسکن وزیر راه و شهرسازی اعلام نمود: تا کنون به هیچ وجه پروتکل بهداشتی را در زمینه مقابله با ویروس کرونا نقض نکرده ایم و با هر کسی که در حوزه حمل و نقل تخلفی در این حوزه کرده است به صورت جدی برخورد کرده ایم.به گزارش آوا مسکن به نقل از ایسنا، طی هفته های گذشته گاها مسؤلان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره جدی گرفته نشدن برخی پروتکلهای بهداشتی توسط برخی بخش ها و دستگاه ها انتقادهایی را مطرح کرده اند و در این حوزه سعید نمکی، وزیر بهداشت هم هشدارهای تکان دهنده و انتقادات صریحی را بیان کرد.

وی اظهار داشته بود: خدا شاهد است که داغ این شهدای سلامت دارد مرا نابود می کند. ناب ترین بچه های نظام سلامت را از دست دادم. داغی برای هیچ فرماندهی بالاتر از این نیست که افسران ارشد و سربازانش را از دست بدهد آن هم به علت ندانم کاری و سهل انگاری دیگران. من وزیر خبر ندارم چه کسی می آید و بیرون می رود. فقط شدم ته رودخانه، زخمی و جنازه جمع کن. به جای وزیر بهداشت بگذارید مدیرکل مرده شور خانه. این درد بزرگی است. نمی گردد که من ناگهان آگاه شوم که بدون اطلاع ما یک گروه آمد و گروهی رفت.

محمد اسلامی – وزیر راه و شهرسازی- در گفتگو با ایسنا درباره اینکه آیا از روند اجرای پروتکلهای بهداشتی در حوزه حمل و نقل رضایت دارید یا خیر و آیا در طول ماه های گذشته پروتکلی در زمینه الزامات بهداشتی یا محدودیت های سفر و تردد نقض شده است؟ اظهار نمود: تا کنون همه الزاماتی که برای رعایت پروتکلهای بهداشتی در حوزه حمل و نقل تصویب و ابلاغ گردیده است، در همه پایانه ها و دیگر بخش های در رابطه با این حوزه در دستور کار قرار گرفته و به همه شرکتهای حمل و نقل و عرضه دهنده خدمات در این عرصه هم تاکید کرده ایم که همه نکات را باید جدی بگیرند.

وی اضافه کرد: پروتکلهای بهداشتی تا کنون به درستی و همانطور که گفته شده، اجرا شده، بر روند اعمال درست پروتکل ها هم نظارت کردیم. همینطور با همه کسانی که در این حوزه مرتکب تخلف شده اند، برخوردهای جدی کرده ایم.

وزیر راه و شهرسازی افزود: در طول ماه های گذشته اگر به ما اعلام شده مرزی بسته شود این کار را انجام داده ایم یا اگر سفری را خواسته اند منع نماییم، آنرا ممنوع کردیم، ازاین رو هیچ موردی از نقض پروتکلهای بهداشتی مقابله با کرونا نداشته ایم و تخلفاتی هم اگر بوده با آن برخورد شده است.

اسلامی تصریح کرد: با عنایت به عملکرد این بخش در حوزه رعایت الزامات، به هیچ وجه مطالبی را از این دست که وزارت راه و شهرسازی یا حوزه حمل و نقل پروتکلهای بهداشتی نقض کرده است، نمی پذیریم.

منبع:

1399/12/18
11:11:24
0.0 / 5
493
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است