چگونه می توان در نمایشگاه های خارج از كشور شركت كرد؟

چگونه می توان در نمایشگاه های خارج از كشور شركت كرد؟

به گزارش آوا مسکن یکی از خدماتی که بانک مرکزی و بانک ها عرضه می دهند، فروش و انتقال ارز بابت برگزاری و شرکت در نمایشگاه های خارج از کشور است که به تایید سازمان توسعه تجارت ایران نیاز دارد.


به گزارش آوا مسکن به نقل از ایسنا، فروش و انتقال ارز برای برگزاری و شرکت در نمایشگاه های خارج از کشور از دیگر خدمات بانک مرکزی و بانک هاست که با تایید سازمان توسعه تجارت ایران به نرخ آزاد مانعی ندارد.
همچنین، فروش و انتقال حق الوکاله دعاوی خارجی و سایر هزینه های حقوقی در صورت عرضه تاییدیه دفتر مرکز امور خدمات حقوقی بین المللی جمهوری اسلامی ایران که در آن مبلغ حق الوکاله موسسه خارجی مورد نظر قید شده در وجه حساب اعلام شده توسط آن دفتر به نرخ مبادله ی بلامانع است.
علاوه براین، طبق اعلام بانک مرکزی فروش و انتقال ارز بابت اصل و سود سرمایه گذاری های خارجی با تایید سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران به نرخ آزاد مانعی ندارد.
از طرفی، فروش و انتقال ارز برای هزینه دفاتر خارج از کشور وزارتخانه ها، سازمان ها، موسسات و شرکتهای دولتی و واحدهای وابسته به سفارتخانه ها و نهادهای انقلاب اسلامی و نهادهای عمومی غیردولتی با امضا ذی حساب یا مدیر امور مالی و معاونت اداری و مالی به نرخ مبادله بلامانع است.
طبق این گزارش، برای خرید امتیاز پخش فیلم در خارج از کشور به تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و شرکت ها و واحدهای وابسته به آنها با امضا ذی حساب یا مدیر امور مالی و معاونت اداری و مالی به نرخ آزاد جهت فروش و انتقال ارز نیاز است.
همچنین، فروش و انتقال ارز بابت دریافت های ماهواره ای و ارتباطی به شرط تایید سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و یا وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با امضا ذی حساب یا مدیر امور مالی و معاونت اداری و مالی متقاضی به نرخ مبادله ای بلامانع است.1399/11/24
23:24:06
0.0 / 5
509
تگهای خبر: توسعه , خدمات , خرید , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است