معرفی تازه ترین نوآوری های حوزه پساب و پسماند در رویداد پارك پردیس

معرفی تازه ترین نوآوری های حوزه پساب و پسماند در رویداد پارك پردیس

آوا مسكن: نخستین فستیوال «نوآوری های كاربردی در زمینه پساب و پسماند صنعتی» با هدف معرفی فناوری های كاربردی در زمینه كنترل آلاینده های زیست محیطی در آبان ماه انجام می شود.


به گزارش آوا مسکن به نقل از ایسنا، شبکه فن بازار ملی ایران فستیوال «نوآوری های کاربردی در زمینه پساب و پسماند صنعتی» را بعنوان اولین فستیوال نوآوری های کاربردی در زمینه کنترل آلاینده های زیست محیطی با هدف زمینه سازی برای بهره برداری شرکت ها و کارخانه های تولیدی از آخرین دستاوردهای محققان در این عرصه برگزار می نماید.
این رویداد ۱۸ آبان ماه از ساعت ۱۵ الی ۱۸ در جهت طرح جهش تجارت فناوری با همکاری شبکه خدمات نوآوری بومرنگ بعنوان کارگزار تجارت فناوری، برگزار می گردد. مدیران کارخانه ها، تولیدکنندگان صنعتی و عرضه دهندگان آن و سرمایه گذاران از مدعوین این رویداد هستند.
محور اصلی فستیوال نوآوری های کاربردی در زمینه پساب و پسماند صنعتی، معرفی محصولات فناوران و شرکت های ایرانی در این حوزه است. معرفی محصولات شرکت های متقاضی در این فستیوال از دو طریق «انتشار در کتابچه رویداد» و «ارائه توسط فناوران در رویداد» امکان‎پذیر است.
در این رویداد برخی از شرکت های فناور و دانش بنیان فرصت معرفی محصولات خویش را در حضور صاحبان صنایع و سرمایه گذاران دارند و برای این منظور شرکت ها لازم است تا مستندات مربوط به فناوری ها و محصولات را ارسال نمایند و بعد از ارزیابی این مستندات از جانب تیم تخصصی، طرح ها و محصولات برتر برای عرضه در رویداد انتخاب می شوند.
بر مبنای اعلام روابط عمومی پارک فناوری پردیس، علاقه مندان به شرکت در این فستیوال می توانند تا ۱۰ آبان ماه از راه آدرس http: //evnd.co/zr745 مبادرت به ثبت نام کنند.




منبع:

1399/07/28
16:03:13
5.0 / 5
1409
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است