مدیركل راه و شهرسازی استان تهران:

اسامی مشمولان دریافت وام ودیعه مسكن فردا به بانك ها اعلام می شود

اسامی مشمولان دریافت وام ودیعه مسكن فردا به بانك ها اعلام می شود

به گزارش آوا مسكن مدیركل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: روند معرفی متقاضیان تسهیلات كمك ودیعه اجاره به 19 بانك و مؤسسه اعتباری از فردا 21 مرداد شروع می شود.به گزارش آوا مسکن به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه با اشاره به زمان معرفی متقاضیان تسهیلات کمک ودیعه اجاره به بانک ها گفت: متقاضیان واجد شرایط که نسبت به تکمیل اطلاعات وام اجاره مسکن اقدام نموده اند، این تکمیل اطلاعات تا بیستم مردادماه ادامه دارد.
وی اضافه کرد: در همین راستا از فردا ۲۱ مرداد ماه معرفی به بانک مطابق اعلام معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی شروع می شود تا متقاضیان نسبت به تکمیل پرونده خود در بانکهای عامل (۱۷ بانک و ۲ مؤسسه اعتباری) مطابق با بیان بانک مرکزی اقدام نمایند.
وی اظهار داشت: برمبنای سهمیه ای که هر بانک دارد، متقاضی می تواند شعبه بانک مورد نظر خودرا مشخص نماید.
محبت خواه زمان پرداخت تسهیلات وام اجاره را مربوط به سیستم بانکی دانست و اضافه کرد: بازپرداخت اقساط این تسهیلات برای تهرانی ها ماهانه ۵۴۰ هزار تومان و برای کلانشهرها ۳۲۰ هزار تومان و سایر شهرها ۱۶۰ هزار تومان است.
وی اعلام مشخصات افراد واجد شرایط را منوط به تصمیم نهایی وزارت راه و شهرسازی و بانک مرکزی عنوان نمود و اظهار داشت: باتوجه به سرعت اقدامات معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی به زودی مشخصات افراد واجد شرایط مطابق برنامه زمان بندی پالایش و اعلام خواهد شد.


منبع:

1399/05/23
11:58:42
5.0 / 5
1716
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است