مدیر شركت ملی پخش فرآورده های نفتی كهگیلویه و بویراحمد:

خودرو های عمومی رایگان گازسوز می شوند

خودرو های عمومی رایگان گازسوز می شوند

آوا مسكن: كهگیلویه و بویراحمد مدیر شركت ملی پخش فرآورده های نفتی استان كهگیلویه و بویراحمد از گازسوز كردن خودرو های عمومی و توزیع الكترونیكی گاز مایع و نفت سفید در این استان آگاهی داد.


"لطف الله مسعودی" عصر روز چهارشنبه هشتم مرداد ماه در نشست با خبرنگاران با اشاره به گازسوز کردن رایگان خودرو های عمومی اضافه کرد: مالکان خودرو های عمومی می توانند با مراجعه به سایت newtejaratasan.niopdc.ir ثبت نام کرده و از این فرصت برای استفاده و برای نصب تجهیزات سی ان جی نوبت بگیرند.
وی اظهارکرد: کار گاز سوزکردن خودرو های عمومی استان در یاسوج، شرف آباد، جنب ایران خودرو انجام می شود و اولویت با خودرو های عمومی است که زودتر ثبت نام می کنند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد: ۲۸ جایگاه سی ان جی در سطح این استان با ظرفیت ۳۱ هزار و ۹۱۰ مترمکعب بر ساعت وجود دارد.
مسعودی با اعلان اینکه بیش از ۵۰ درصد ظرفیت سی ان جی استان خالی و بدون استفاده است، اشاره کرد: ۶ جایگاه جدید سی ان جی در استان در حال راه اندازی داریم که جایگاه باشت در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد، جایگاه پاتاوه نیمه دوم امسال و چهار جایگاه دیگر با پیشرفت فیزیکی پایین در دست ساخت هستند.
وی درباب ثبت نام الکترونیکی گاز مایع که از ۲۰ مرداد ماه آعاز می شود، افزود: الان بیش از ۱۰۰ عامل توزیع گاز مایع شناسایی شده برای روستائیان و عشایر از طرف سازمان صمت در استان فعالیت دارند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ۳ تاسیسات فروش گاز مایع در پاتاوه شهرستان دنا، "سرآبتاوه" شهرستان بویراحمد و شهر چرام داریم، شهرستان بهبهان استان خوزستان، شهرستان های گچساران و بهمئی و نورآباد ممسنی استان فارس شهرستان باشت را نیز پوشش می دهند.
مسعودی اشاره کرد: دریافت سهمیه واقعی توسط جامعه هدف، افزایش سهمیه ماهانه به چهار سیلندر، رسیدن با قیمت واقعی به دست جامعه هدف و جلوگیری از انحراف گاز مایع از مزایای این طرح است.
وی اظهارکرد: متقاضیان روستایی و عشایر استان می توانند برای ثبت نام به سامانه "دریافت فرآوردهای نفتی" مراجعه کنند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید در استان آگاهی داد و اظهار داشت: از مزایای این طرح دریافت سهمیه واقعی و مشخص بودن قیمت برای جامعه هدف است که متقاضیان می توانند به سامانه دریافت فرآورده های نفتی مراجعه و ثبت نام کنند.
مسعودی اضافه کرد: قریب به ۲۰۰ عامل توزیع سوخت زمستانه نفت سفید روستائیان و عشایر در استان وجود دارد.
وی افزود: از مردم استان بویژه مناطق سخت گذر انتظار داریم که از یکم شهریورماه نسبت به خرید سوخت زمستانه خود اقدام نمایند تا در فصل سرما با تاخیر مواجه نشوند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تابحال موردی از مبتلاشدن اپراتور و متصدی جایگاه های سوخت استان به کروناویروس گزارش نشدند.
منبع:

1399/05/08
21:18:38
5.0 / 5
1860
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است