نماینده كرمان:

دولت به وضعیت كارگران معدن توجه كند

دولت به وضعیت كارگران معدن توجه كند

به گزارش آوا مسكن نماینده مردم كرمان در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد كه كارگرانی كه در عمق ۲۰۰ تا ۳۰۰ متری زمین و در شرایط سخت اقتصادی مشغول رونق چرخ تولید هستند این استحقاق را دارند كه از وضعیت مناسب معیشتی و بهداشتی و بیمه ای مناسبی برخوردار باشند.


به گزارش آوا مسکن به نقل از ایسنا، محمد مهدی زاهدی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، بیان نمود: قریب ۱۰ روز است که کارگران معادن راور، زرند و کوهبنان به دلیل شرایط بد کاری اعتراضاتی را داشته اند. از مسؤلان امر انتظار داریم که با سعه صدر تمام هم و غم خود را برای رفع نگرانی های این طبقه محروم به کار گیرند. کارگرانی که در عمق ۲۰۰ تا ۳۰۰ متری زمین و در شرایط سخت اقتصادی مشغول رونق چرخ تولید هستند این استحقاق را دارند که از وضعیت مناسب معیشتی و بهداشتی و بیمه ای مناسبی برخوردار باشند.
ایشان در ادامه با اشاره به وضعیت بازنشستگان بازنشستگان اظهار نمود: در برنامه ششم توسعه نسبت به هم طرازی حقوق آنان تاکید شده ولی هنوز هیچ اقدامی توسط دولت دراین خصوص انجام نگرفته است.
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نحوه رفتار رئیس جمهور در عزل وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: آیا این روش تدبیر دولت است؟1399/02/23
14:02:29
5.0 / 5
2470
تگهای خبر: توسعه , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است