میرزایی:

انتظار می رود در استان هایی كه آرامش برقرار است هرچه سریع تر اینترنت وصل شود

انتظار می رود در استان هایی كه آرامش برقرار است هرچه سریع تر اینترنت وصل شود

به گزارش آوا مسكن، نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد كه باید اجازه داد تا كارشناسان در مورد مساله اینترنت و تاثیری كه بر روی بخش های مختلف اقتصادی كشور دارد تصمیم بگیرند و از اظهارنظرهای غیر كارشناسی در این زمینه پرهیز شود.


جلال میرزایی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به لزوم برقراری اینترنت بیان كرد: مساله اینترنت موضوعی است كه بر روی بخش های مختلف كشور تأثیر گذار است و بهتر است اجازه دهیم تا كارشناسان اقتصادی، تجار، بازرگانان، صاحبان صنایع و بانكداران در این زمینه نظر دهند؛ چون كه قطع اینترنت تاثیری بر روی تمام این بخش ها دارد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: بهتر است از اظهارنظرهای غیر كارشناسی در این زمینه پرهیز شود. انتظار می رود به تدریج كه آرامش به كشور بازگشته است اینترنت هم در دسترس مردم قرار گیرد. مساله اینترنت یك مطالبه عمومی نیست بلكه یك نیاز عمومی است. بهتر است این مساله را به شكلی جلوه ندهیم كه برخلاف امنیت كشور بوده و با دعوا بر سر آن به مساله دامن بزنیم.
نماینده مردم ایلام در مجلس خاطرنشان كرد: باید اجازه دهیم كارشناسان این حوزه با عنایت به نیاز كشور در این زمینه نظر دهند. در بعضی از استان ها نظیر ایلام كه اعتراض ها هم مسالمت آمیز بوده و الان امنیت و آرامش با زحمات نهادهای امنیتی برقرار است انتظار می رود محدودیت هایی برای دسترسی به اینترنت هر چه سریع تر برطرف شده و دسترسی برقرار شود.
ایشان در ادامه تصریح كرد: انتظار می رود هر چه سریعتر در استان هایی كه آرامش برقرار است نظیر ایلام دسترسی مردم به اینترنت برقرار شود. این انتظار مردم و مسؤلان از شورای امنیت كشور است.1398/09/03
09:58:20
5.0 / 5
4390
تگهای خبر: اینترنت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است