با صدور اطلاعیه ای اعلام شد؛

احتمال برخورد موشك به نفتكش ایرانی در دریای سرخ

احتمال برخورد موشك به نفتكش ایرانی در دریای سرخ

آوا مسكن: شركت ملی نفتكش ایران با اشاره به اینكه هیچ گونه حریقی در كشتی رخ نداده است، اعلام نمود: بامداد امروز در دو انفجار جداگانه احیانا بر اثر برخورد موشك در ۶۰ مایلی بندر جده گرفتار انفجار در بدنه شد.


به گزارش آوا مسكن به نقل از شركت ملی نفتكش ایران، نفت كش ایرانی sabiti متعلق به شركت ملی نفتكش بامداد امروز در دو انفجار جداگانه احیانا بر اثر برخورد موشك در ساعت های ۵ و ۵: ۲۰ بامداد در ۶۰ مایلی بندر جده عربستان سعودی گرفتار انفجار در بخش بدنه شده است.
دو مخزن اصلی نفت در كشتی فوق اسیب دیده و نفت موجود در آن در حال خروج به دریای سرخ است.
خوشبختانه همه كاركنان كشتی در وضعیت سالم و ایمن بوده و كشتی هم هم اكنون در وضعیت با ثباتی قرار دارد و تنها بدنه كشتی اندكی صدمه دیده است كه كاركنان كشتی در صدد كنترل آن هستند.
تكذیب ایجاد حریق در كشتی
بر خلاف برخی اخبار انتشار یافته هیچ گونه حریقی در كشتی رخ نداده است و كشتی كاملا در وضعیت باثبات قرار داشته و خوشبختانه همه كاركنان در وضعیت كاملا ایمن و سالم به سر میبرند.
نشت نفت كشتی متوقف شد
بر اساس آخرین گزارش های دریافتی از كشتی سانحه دیده sabiti نشت نفت از كشتی به حداقل رسیده است. بار دیگر تاكید بر این نكته ضروریست كه هیچگونه حریقی در كشتی رخ نداده و همه پرسنل در وضعیت كاملا ایمن و سالم قرار دارند و وضعیت كلی كشتی هم در حال كنترل است.

1398/07/19
22:48:08
5.0 / 5
4252
تگهای خبر: اثر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است