اختصاص 43 هزار میلیارد تومان برای اتمام طرح های نیمه تمام

اختصاص 43 هزار میلیارد تومان برای اتمام طرح های نیمه تمام

آوا مسكن: معاون رئیس جمهور با اشاره به وجود بیشتر از 80 هزار طرح نیمه تمام در كشور، اظهار داشت: برای اتمام طرح های نیمه تمام 43 هزار میلیارد تومان اختصاص یافته است.


به گزارش آوا مسكن به نقل از ایسنا، محمدباقر نوبخت با حضور در ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد، اظهار نمود: به استناد تحریم هایی كه تابحال اعمال شده، ایران اسلامی در حال سپری كردن سخت ترین تحریم ها است.
وی با بیان این كه مذاكره با آمریكا هیچ فایده ای ندارد، اضافه كرد: عملكرد آمریكا و ایران نشان داده كه ایران به هیچ عنوان دنبال بمب هسته ای نبوده و همیشه به تعهدات خود پایبند است و در مقابل، آمریكا هم به هیچ عنوان به تعهدات خود متعهد نبوده و نیست.
رئیس سازمان برنامه و بودجه، افت شدید درآمد را یكی از چالش های جدی دولت در شرایط كنونی دانست و اظهار داشت: پرداخت هزینه های پرسنلی و صرفه جویی ۶۲ هزار میلیارد تومانی در هزینه های دولت همچون اقدامات در دستور كار جدی دولت می باشد.
نوبخت اشاره كرد: هنر ما این است كه بتوانیم در شرایط حساس كنونی با تدبیر و صرفه جویی هزینه ها طرح های نیمه تمام كه قابلیت اتمام دارند را به سرانجام برسانیم.
معاون رئیس جمهور پشتیبانی از طرح های راه آهن و آب را همچون اولویت های اجرایی دولت دانست و اظهار داشت: اگر طرح های نیمه تمام راه آهن و آب در استان یزد تا اختتام امسال به بهره برداری می رسند، بطور قطع حمایت شده و اعتبار لازم پرداخت می شود.
ایشان سپس با بیان این كه هم اكنون ۸۰ هزار طرح نیمه تمام در سطح كشور وجود دارد، اظهار داشت: اعتبارات استانی در سه ماهه اول پرداخت شده است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه درانتها با بیان این كه برنامه دولت برای ایجاد اشتغال جدید مشخص است، اشاره كرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده مقرر است شرایط ایجاد اشتغال برای بیشتر از ۹۸۶ هزار نفر در سطح كشور و برای استاد یزد برای بیشتر از ۲۶ هزار نفر ایجاد شود.
منبع:

1398/04/14
14:52:04
5.0 / 5
4080
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است