مدیر عامل پردیس اظهار داشت

مهلت یك هفته ای برای بدهكاران مسكن مهر

مهلت یك هفته ای برای بدهكاران مسكن مهر

به گزارش آوا مسكن مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس از فراهم شدن فرصت جدید برای پرداخت باقی مانده آورده نقدی متقاضیان مسكن مهر پردیس برای پرداخت قسطی آن اطلاع داد.سید مهدی هدایت در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تبدیل آورده متقاضیان مسكن مهر شهر جدید پردیس به اقساط، تصریح كرد: بر مبنای مصوبه جدید هیئت مدیره شركت عمران شهر جدید پردیس، این مزیت را برای آن دسته از ثبت نام كنندگان واحدهای مسكن مهر این شهر كه تا ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان بدهی دارند قائل شدیم؛ این افراد در صورت پرداخت چهار تا پنج میلیون تومان از بدهی خود به شركت عمران شهر جدید پردیس، می توانند مابقی بدهی را به صورت اقساط پرداخت كنند.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس اضافه كرد: از دیگر مزایای این طرح، سبك بودن مبلغ اقساط و قابل پرداخت بودن آن است.
هدایت درباره آن دسته از متقاضیانی كه تابحال هیچ مبلغی از آورده نقدی خویش را واریز نكرده اند، اظهار داشت: این افراد نمی توانند دیگر مسكن مهر دریافت نمایند چون در مقطعی، كسانی كه كمتر از ۲۰ میلیون تومان آورده نقدی پرداخت كرده بودند، از فهرست متقاضیان حذف شده اند و هم اكنون هم این رقم به ۱۵ میلیون تومان كاهش یافته و اگر متقاضیان مسكن مهر پردیس، كمتر از ۱۵ میلیون تومان آورده نقدی واریزی داشته باشند، از فهرست تحویل واحدهای مسكن مهر، حذف خواهند شد؛ ضمن اینكه كسانی كه قبلاً بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان واریزی داشتند و در مرحله اول حذف شده بودند، در حال بازگشت به سامانه بوده و می توانند بار دیگر واحد مسكن مهر خویش را در صورت تكمیل آورده نقدی، دریافت نمایند.
وی فرصت زمانی پرداخت مابه التفاوت آورده نقدی بدهكاران بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان را برای شامل شدن در طرح پرداخت اقساطی، تا پانزدهم اردیبهشت ماه اعلام نمود.
فاز ۸ پردیس تا آخر امسال تكمیل می شود
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس درباره تكمیل فاز ۸ مسكن مهر این شهر تصریح كرد: غیر از پروژه هایی كه قبلاً معارض داشته یا پروژه هایی كه امسال تعیین تكلیف شد، مقرر است مابقی را تا آخر امسال تحویل دهیم.
دلالان سرپایی مسكن مهر پردیس ساماندهی می شوند
هدایت درباره وجود دلالان سرپایی مسكن مهر در شهر جدید پردیس تاكید كرد: ما در شركت عمران شهر جدید پردیس، از نظر قانونی امكان جمع آوری آنها را نداریم و حذف این دلالان از راه دستگاه های ذیربط انجام می شود. با این وجود، ما اصرار داریم تا دلالان سرپایی مسكن مهر پردیس ساماندهی شوند و برای آن برنامه داریم.
 

1398/02/07
16:33:49
5.0 / 5
4301
تگهای خبر: ثبت نام , دستگاه , شركت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است