رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی خبر داد:

اختصاص مساعده مالی ۱۲ و ۶ میلیونی اسكان سیل زدگان در شهر و روستا

اختصاص مساعده مالی ۱۲ و ۶ میلیونی اسكان سیل زدگان در شهر و روستا

آوا مسكن: رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی از اختصاص مساعده ۱۲ و ۶ میلیون تومانی اسكان موقت سیل زدگان لرستان آگاهی داد و اظهار داشت: این مبلغ به همه كسانی كه نیازمند به مسكن هستند پرداخت می شود.به گزارش آوا مسكن به نقل از مهر، علیرضا تابش شامگاه چهارشنبه در شورای مسكن لرستان با اشاره به برنامه ریزی ها برای اسكان موقت سیل زدگان كه فاصله بین اسكان اضطراری و دائم است، گفت: نهایتاً تصمیم بر این گرفته شد كه كمك هزینه استقرار مردم را می دهیم تا زمانی كه اسكان دائم به نتیجه برسد.
وی با اشاره به اینكه این اسكان موقت حداكثر یك ساله است، اشاره كرد: به همه این پول را می دهیم تا اسكان آنها حل شود،
رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی اشاره كرد: در روستا ۶ میلیون تومان و در شهرها ۱۲ میلیون تومان به همه كسانی كه خانه آنها تخریب شده، پرداخت می شود.
تابش با تاكید بر اینكه چگونگی هزینه این مبالغ به انتخاب خود افراد است، اضافه كرد: مردم می توانند با این پول خانه اجاره كنند، اتاقی از منزل خودرا پاكسازی و مستقر شوند و یا یك اتاق را سریع تر بسازند و اسكان یابند؛ این مدل كه یك اتاق سریع تر ساخته شود تجربه ای موفق بوده است.
وی تصریح كرد: این پول را به همه كسانی كه اسكان نیاز دارند می دهیم و مردم دغدغه ای در این خصوص نداشته باشند.
رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی درباب جانمایی اسكان دائم مردم و اختصاص زمین باز اظهار داشت: ابتدا محل ساخت مسكن های جدید باید مورد قبول مردم باشد و مردم نسبت به نقل مكان به این مناطق رضایت داشته باشند و سپس اقدام عملی صورت گیرد.

1398/02/06
15:59:52
5.0 / 5
4433
تگهای خبر: بنیاد مسكن , روستا , ساخت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است