سازمان هواپیمایی كشوری:

فروش بلیت های سیستمی به صورت چارتری ممنوع گردید، اخطار به ایرلاین ها

فروش بلیت های سیستمی به صورت چارتری ممنوع گردید، اخطار به ایرلاین ها

به گزارش آوا مسكن سازمان هواپیمایی كشوری از ابلاغ بخشنامه اجبار شركت های هواپیمایی به فروش بلیت هواپیما به صورت سیستمی از اول بهمن ماه اطلاع داد.به گزارش آوا مسكن به نقل از سازمان هواپیمایی كشوری، در جهت اجرای سیاست های ابلاغی در خصوص فروش بلیت پروازهای چارتری به صورت سیستمی و با عنایت به پایش بازار و بررسی های صورت گرفته قبل از این گاها شاهد فروش بلیت پروازهای برنامه ای به صورت چارتری بوده ایم كه این امر مغایر با بخشنامه های ابلاغی سازمان هواپیمایی كشوری است.
بر همین اساس سازمان هواپیمایی كشوری تمامی شركت های هواپیمایی را ملزم كرد از بهمن ماه جاری در كلیه مسیرها فروش خویش را به صورت سیستمی عرضه نموده و مقررات تغییر و ابطال را اعمال و در هنگام فروش بلیت به مسافران اطلاع رسانی لازم را انجام دهند.
براساس این بخشنامه انجام پروازهای چارتری در چارچوب بسته های سفر و تركیب هتل و پرواز منحصرا در مسیرهای گردشگری با رعایت مقررات، مستلزم دریافت مجوز پرواز چارتری از سازمان خواهد بود.
بنا بر اعلام سازمان هواپیمایی كشوری، در صورت گزارش و مشاهده عدول از مقرات ابلاغی این سازمان جهت پیشگیری از تولید بی نظمی در فضای كسب و كار حمل و نقل هوایی و صیانت از حقوق مسافران در مورد عرضه مجوزهای جدید و یا تعدیل مجوز پروازهای قبلی شركت ها تجدید نظر خواهد نمود و با متخلفان برخورد قانونی خواهد نمود.

1397/11/04
13:00:46
5.0 / 5
4330
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است