كامیون های تهران مكلف به دریافت باربر می شوند

كامیون های تهران مكلف به دریافت باربر می شوند

آوا مسكن: تهران- معاون حمل و نقل و ترافیك شهردار تهران از اجرای طرح اجبار كامیون های حامل بار به دریافت «باربر» اطلاع داد.


به گزارش آوا مسكن به نقل از ایرنا محسن پورسیدآقایی روز یكشنبه در جمع خبرنگاران اضافه كرد: این طرح از چهارشنبه هفته جاری به صورت آزمایشی و داوطلبانه اجرا می گردد.
وی افزود: برپایه این طرح كامیون های حامل بار باید در سامانه تهران من ثبت نام كرده و بعد از آن در سایت بارانه مسیر رفت و آمد خویش را مشخص كنند.
معاون شهردار تهران با اشاره به اینكه این طرح از ابتدای آبان ماه برای همه كامیون های حامل باز اجرا خواهد شد تصریح كرد: كامیون های فاقد باربر توسط پلیس متوقف خواهند شد.
وی خاطرنشان كرد: كامیون هایی می توانند باربر دریافت نمایند كه معاینه فنی داشته باشند.
پورسیداقایی همینطور با اشاره به اینكه از اول مهر هیچ اتوبوس حمل و نقل عمومی اجازه حركت بدون معاینه فنی نخواهد داشت تصریح كرد: بعد از ابلاغ بخشنامه لزوم دریافت تاییدیه معاینه فنی اتوبوس های حمل و نقل عمومی میزان دریافت معاینه فنی از 76 درصد به 88.4 درصد افزایش یافته است.
وی با اشاره به اینكه بیش از 700 دستگاه اتوبوس معاینه فنی جدید گرفتند اظهار داشت: پیش بینی می گردد تا ابتدای مهر ماه میزان دریافت معاینه فنی به بالای 95 درصد برسد و از ابتدای مهرماه به اتوبوس های حمل و نقل عمومی كه تاییدیه معاینه فنی ندارند اجازه عرضه سرویس در سطح شهر تهران داده نمی گردد.
معاون شهردار تهران با اشاره به اینكه این جوالدوزی بود كه به خودمان زدیم خاطرنشان كرد: از جانب دیگر سرویس ادارات هم باید تا اول مهر معاینه فنی دریافت نمایند.
وی افزود: سامانه ای در حال راه اندازی است تا اتوبوس ها برای تردد به شرط داشتن معاینه فنی مجوز بگیرند.
پورسیدآقایی اضافه كرد: برپایه مصوبه استانداری هیچ دستگاهی حق عقد قرارداد سرویس ادارات با شركت هایی كه خودروهایشان فاقد معاینه فنی است ندارند.
تهرام/9353/3225 / 1539


1397/05/21
13:01:41
5.0 / 5
4256
تگهای خبر: حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است