جهت گیری بنیاد مستضعفان به سمت توانمندسازی و رشد بهره وری

جهت گیری بنیاد مستضعفان به سمت توانمندسازی و رشد بهره وری

آوا مسكن: نشست مشترك كمیسیون ویژه پشتیبانی از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ قانون اساسی با حضور رئیس بنیاد مستضعفان، رئیس كمیسیون پشتیبانی از تولید ملی و تعدادی از نمایندگان مجلس برگزار گردید.به گزارش آوا مسكن به نقل از بنیاد مستضعفان، محمد سعیدی كیا در نشست مشترك كمیسیون ویژه پشتیبانی از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ قانون اساسی با تشرح مهم ترین فعالیت های محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان تصریح كرد مسئولیت تامین نیازهای فناوری ودانش بنیان بر عهده موسسه تحقیق و توسعه دانشمند است.
عسكری مدیرعامل موسسه تحقیق و توسعه دانشمند هم با معرفی موسسه دانشمند، اظهار داشت: در این مجموعه جمعی از جوانان متعهد، متخصص و با انگیزه به واسطه باور و اعتماد ریاست بنیاد مستضعفان به جوانان با رویكرد «ترویج نوآوری فراگیر» درحال خدمت و فعالیت هستند.
وی اضافه كرد: موسسه تحقیق و توسعه دانشمند ضمن تأمین نیاز های فناوری و دانش بنیان شركت های زیر مجموعه بنیاد مستضعفان به دنبال نوآوری های فراگیر در حوزه های كسب و كار است كه از آن جمله می توان به فناوری های نوظهور و تكنولوژی به كارگیری انرژی های تجدیدپذیر اشاره داشت.
حمیدرضا فولادگر رئیس كمیسیون ویژه پشتیبانی از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ قانون اساسی هم اظهار نمود: باید قابلیت های بنیاد مستضعفان در جایی به كار گرفته شود كه امكان حضور بخش خصوصی فراهم نیست.
وی تاكید كرد: برنامه ریزی توسعه فعالیت های اقتصادی بنیاد باید مبتنی بر آمایش سرزمینی باشد تا بر مبنای مزیت های رقابتی منطقه ای امكان توسعه همه جانبه مناطق محروم فراهم گردد.
لاهوتی نماینده مردم لنگرود، علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری، هادی قوامی نماینده مردم اسفراین و نادر قاضی پور نماینده ارومیه در مجلس ضمن ارزیابی عملكرد بنیاد در بعضی از حوزه های فعالیت، سؤالاتی را مطرح نمودند كه از جانب ریاست بنیاد و معاونین حاضر در جلسه توضیحات لازم در مورد بهره وری در فعالیت های اقتصادی و قیمت های تمام شده در گروه بنیاد، اجرای طرح های محرومیت زدایی و اشتغالزایی در مناطق محروم بخصوص طرح پیشرفت و آبادانی قلعه گنج، اهدای بیش از ۶۷ هزار سند زمین به محرومان در سراسر كشور، طرح پشتیبانی از تولید ماهیان خاویاری در استان های شمالی كشور، تولید شیر، سیمان و فولاد و... عرضه شد.

1397/05/07
14:13:40
5.0 / 5
4217
تگهای خبر: توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است