برقراری مجدد پرواز بوشهر - دبی در دست پیگیری است

برقراری مجدد پرواز بوشهر - دبی در دست پیگیری است

آوا مسكن: بوشهر- مدیركل فرودگاه های استان بوشهر اظهار داشت: با عنایت به حذف پرواز مسیر بوشهر - دبی از 17 فروردین ماه جاری پیگیری ها برای از سرگیری دوباره این پرواز در دست اجراست.


كمال دهقان منشادی روز سه شنبه درگفت وگو با ایرنا اضافه كرد: علت حذف این خط پروازی شركت كیش ایر ممنوع شدن نشست و برخاست هواپیماهای تایپ ام دی در فرودگاه دبی اعلام شده است.
وی اظهار نمود: با عنایت به اینكه فرودگاه دبی از پرترافیك ترین فرودگاه ها به حساب می آید برای رعایت برخی استانداردها از پرواز برخی هواپیماها همچون هواپیمای تایپ ام دی جلوگیری می گردد.
دهقان منشادی افزود: برای مرتفع ساختن این مشكل در حال رایزنی با برخی شركت های هواپیمایی هستیم كه بتوانیم هواپیمایی با بدنه متوسط جایگزین پرواز بوشهر - دبی شركت كیش ایر نماییم.
مدیركل فرودگاه های استان بوشهر خاطرنشان كرد: پیش از حذف این خط پروازی هفته ای چهار پرواز در مسیر بوشهر- دبی با هواپیماهای تایپ ام دی شركت كیش ایر از فرودگاه بین المللی بوشهر انجام می شد.
وی در باره نقص فنی دستگاه ایكس ری فرودگاه بوشهر اظهار داشت: این دستگاه الكترونیكی و احتمال خرابی دارد كه در زمان حاضر این مشكل این دستگاه برطرف شده است.
مدیركل فرودگاه های استان بوشهر با اشاره به رشد 28 درصدی پروازهای این فرودگاه اضافه كرد: برپایه آمار رسمی شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در سال قبل چهار هزار و 377 پرواز و در سال 95 سه هزار و 421 پرواز در فرودگاه بوشهر انجام شده است.
وی افزود: همینطور تعداد مسافران جابه جا شده در فرودگاه بوشهر در سال گذشته، 629هزار و 641هزار نفر بود كه نسبت به جابه جایی 512هزار و 186 مسافر در سال 95، 23 درصد رشد نشان داده است.
دهقان منشادی خاطرنشان كرد: روزانه 100 پرواز در فرودگاه بین المللی بوشهر انجام می گردد.
6047/6043**


1397/01/28
14:38:44
5.0 / 5
5182
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است